تعمیر جک پارکینگ جنت آباد

درب های اتوماتیک پارکینگ محل کار یا خانه شما هوشمند و الکترونیکی عمل می کنند، اما ممکن است خراب شوند و نیاز به شناسایی ایراد و تعمیر داشته باشند. ناآگاهی درباره تعمیر درب باعث سردرگمی و آسیب رساندن بیشتر به درب پارکینگ می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای عیب‌یابی و رفع مشکل درب اتوماتیک پارکینگ، با متخصصین و مشاوران تهران درب تماس حاصل فرمایید تا با ارائه یک برنامه منظم، مشکل را حل نمایند. 

در این مقاله ما قصد داریم به مواردی مانند جک درب پارکینگ، خرابی و تعمیر و هزینه تعمیر بپردازیم، پس با ما همراه باشید. 

جک درب پارکینگ چیست؟

جک درب پارکینگ ابزاری بسیار مهم و ضروری در سیستم‌های درب اتوماتیک پارکینگی می باشد، که در صورت بروز هر گونه مشکل یا خرابی در این قسمت، سرویس و تعمیر جک درب پارکینگ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. باز و بسته‌شدن جک درب پارکینگ تنها با فشردن دکمه ریموت انجام می‌گیرد و امنیت و آسایش را برای اشخاص فراهم می کند. بعد از خرید و نصب آن با گذشت زمان امکان هر گونه مشکلی وجود دارد، که در این صورت باید تمامی قطعات به‌صورت جداگانه باز شده و بررسی شوند. عیب‌یابی و تعمیر جک درب پارکینگ جنت آباد نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد که لازم است افراد با یک کارشناس یا متخصص در این زمینه مشورت کنند.

خرابی های رایج جک درب پارکینگ

جک نامناسب 

یکی از دلایلی که باعث خرابی جک درب پارکینگ می شود انتخاب نادرست جک است. درب های پارکینگی انواع مختلفی دارند و هرکدام در وزن ها و ابعاد متفاوتی هستند. بدیهی است که برای درب‌های سنگین‌تر باید از جک‌هایی که قدرت بیشتری دارند استفاده شود، تا تحمل وزن درب را داشته باشند. اگر برای نصب درب پارکینگ به شرکت‌ها و افراد نامعتبر مراجعه کنید، قطعا جک نامناسب و بی‌کیفیتی را به شما معرفی کنند. پس در انتخاب جک دقت کنید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود. تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد باید توسط تعمیرکار حرفه ای صورت گیرد تا آسیبی به جک وارد نشود. تعمیر جک درب برقی ریلی سعادت آباد به عنوان یکی دیگر از خدمات و سرویس های دوره ای تهران درب توسط تعمیرکاران قابل انجام است. 

برق

وجود نقص برق در جک پارکینگ از دیگر مشکلاتی است که منجربه خرابی می شود. در بعضی موقع سوختن فیوز یا قطع یک سیم می تواند مانع عملکرد صحیح جک شود. در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی باید ابتدا برق ساختمان را قطع کنید و سپس نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.

گاهی اوقات نیز پیش آمده افراد جهت صرفه‌جویی در انرژی، سیستم برق را از دستگاه جدا کرده و یا فیوز مربوطه را خاموش می‌کنند که شما به اشتباه تصور کنید درب خراب است. در صورتی‌که سیم متصل به جک اتوماتیک قطع بوده یا اتصالی داشته باشد با بررسی آن به آسانی می‌توان امکان تعمیر را فراهم کرد.

نشت روغن 

اگر بیش از حد درب پارکینگ را باز و بسته کنید، امکان نشت روغن در جک درب پارکینگ وجود دارد. شما می بایست به طور دوره ای و کاملا منظم این مورد را چک کنید و اگر هر گونه نشتی روغن یا کمبود آن را مشاهده کردید سریعا مشکل را برطرف کنید. البته همانطور که می دانید با سفت کردن پیچ‌ها می‌توان جلوی نشت روغن را گرفت.

سرما و گرمای هوا 

روغن یکی از موثرترین عوامل در کارکرد جک می باشد و هر گونه تغییری در حالت آن می تواند اختلال ایجاد کند. به عنوان مثال با سرد شدن بیش از حد هوا، ممکن است روغن نیز کمی سفت‌تر از حالت عادی شود و این امر روی کار جک تاثیر می‌گذارد. نکته :در صورتی که تغییرات شدید آب و هوایی را مشاهده کردید، حتما نسبت به چک کردن روغن جک درب پارکینگ اقدام کنید. تعمیر کرکره برقی جنت آباد نیز در این مجموعه انجام می شود.

پیچ سرعت

اگر به طور ناگهانی درب پارکینگ شما بسته شود، احتمال تنظیم نبودن پیچ سرعت درب وجود دارد. در صورت مشاهده ی بسته شدن سریع و یکباره ی درب، حتما پیچ تنظیم سرعت آن را بررسی کنید. همچنین نسبت به این موضوع بی‌تفاوت نباشید، زیرا ممکن است آسیب جدی به جک یا سایر بخش‌های درب شما وارد شود. تعمیر جک درب برقی ریلی شمال تهران به عنوان یکی دیگر از خدمات این مجموعه، با اعزام تعمیرکار به محل قابل انجام است. 

شفت یا پایه جک

زمانی که یکی از قسمت های جک آسیب ببیند، قطعا در عملکرد آن نیز مشکل ایجاد می شود. یکی از این قسمت ها که بیشتر در معرض آسب قرار دارد، شفت و بازوی آن است. اگر طولانی مدت از درب استفاده کنید ممکن است، شفت دچار استهلاک یا شکستگی شوند، باید از یک تعمیرکار مجرب بخواهید که آن قطعات را تعویض کند. پایه جک نیز یکی از بخش‌هایی است که نقش پررنگی دارد و به تنظیم بودن جک کمک می‌کند. به طور کلی اگر با مشکلی در هر یک از بخش‌های جک درب پارکینگ مواجه شدید، حتما با شرکت تهران درب برای تعمیر جک تماس بگیرید.

ضربه 

با وارد شدن ضربه شدید به درب پارکینگ و از تنظیم خارج شدن آن، ممکن است عملکرد جک دچار اختلال شود. در صورتی که درب پارکینگ شما آسب دیده و جک هم به درستی کار نمی‌کند، اولین کاری که باید انجام دهید، تماس گرفتن یا یک تعمیرکار مجاز و مطمئن است.

ریموت

گاهی‌اوقات علت باز نشدن درب پارکینگ با ریموت کنترل ضربه خوردن و یا وجود رطوبت (رطوبت هوا، ریختن آب یا نوشیدنی ) است که باعث می‌شود دکمه‌های موجود برروی آن به مدار داخلی بچسبند؛ در نتیجه همین امر مانع از باز و بسته شدن درب می‌گردد. اگر با این مشکل مواجه شدید جهت تعویض ریموت درب برقی کنترل درب با مشاورین تهران درب در تماس باشید یا خودتان می توانید به وسیله پیچ گوشتی پوسته ریموت را باز نموده و در صورت بروز مشکل، نسبت به رفع آن اقدام کنید. تعمیر درب برقی جنت آباد با توجه به نوع خرابی قطعه مورد نظر دارای روش متفاوتی است.

همانطور که می دانید برای افراد غیرمتخصص و ناآگاه تعمیر درب های اتوماتیک پارکینگی امری پیچیده و زمان‌بر خواهد بود. بنابراین، وجود یک تیم مجرب و متخصص در این زمینه امری ضروری و غیرقابل‌انکار است. مشاوران و متخصصین تهراب درب بصورت 24 ساعته با شما همراه بوده و در صورت بروز مشکل در محل مورد نظر حاضر شده و اقدامات لازم را بعمل می‌آورند.