تعمیر جک پارکینگ در غرب تهران

در زمان خرید خانه برای افرادی که ماشین دارند، داشتن پارکینگ الزامی است. اما باز کردن درب پارکینگ به صورت دستی برای تردد روزانه امری بسیار دشوار است. شما می توانید با خرید درب اتوماتیک برای پارکینگ خود این مشکل را به آسانی حل کنید. درب های اتوماتیک با فشردن ریموت و بدون پیاده شدن از ماشین درب را برای شما باز و بسته می کنند. اگر قصد خرید این نوع درب را داشتید می توانید برای مشاوره، نصب یا راه اندازی و تعمیر جک پارکینگ در غرب تهران با شماره تماس : 09127793421 تماس بگیرید. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای غرب تهران به عنوان یکی دیگر از خدمات سایت به مشتریان می باشد.

چرا جک پارکینگ خراب میشه ؟

 • قطع شدن یکی از سیم های داخلی درب می تواند در عملکرد موتور جک اختلال ایجاد کند.
 • خرابی یا ایراد در بخش استاتور موتور باعث داغ شدن موتور جک شود.
 • خشکی بلبرینگ یا خارج شدن از فرم، اصطحکاک بین موتور و بخش استاتور، بسته نشدن پیچ بدن یا جایگذاری نامناسب موتور در جای خود می تواند باعث ایجاد صدای بلندی از موتور جک پارکینگ شود.
 • معیوب شدن یا تموم شدن باطری ریموت کنترل نیز می تواند دلیلی برای خراب شدن و درست کار نکردن جک می شود.
 • گاهی اوقات ممکن است ایراد از ریموت کنترل نباشد، بعد از چک کردن ریموت و اطمینان از سالم بودن آن صدای رله ی دستگاه مرکزی را بشنوید، در صورت شنیده نشدن، فیوز و در صورت سالم بودن فیوز، مدار یا سیم‌های ورودی را بررسی کنید.
 • اگر جک های بازویی دچار ایراد شوند، درب های پارکینگ به طور کلی بازو بسته نمی شوند.( در صورت بروز چنین مشکلی تعمیرکار جک قطعه را یا تعمیر یا تعویض می کند)
 • دلیل دیگری که ممکن است باعث باز و بسته نشدن درب پارکینگ بشود، خرابی چشمی درب می باشد. برای اطمینان از خرابی چشمی می توانید نزدیک درب شوید و دست خود را جلوی آن بالا و پایین کنید، اگر صدایی نشنیدید یعنی خراب است.
 • اگر کلید خلاص کن دستگاه بیرون زده یا محور آن خم شده باشد، موتور جک درجا میزند یا کار می کند. تعمیر جک درب برقی ریلی غرب تهران به عنوان یکی دیگر از خدمات تهران درب به مشتریان عرضه می شود.

موارد مهم در تعمیر جک پارکینگ:

 1. توجه به صدا و نحوه باز و بسته شدن درب پارکینگ
 2. روغن کاری به موقع و دوره ای برای درب و قطعات آن
 3. چک کردن پیچ ها و در صورت شل بودن سفت کردن آنها
 4. بررسی غلتک ها و تعویض در صورت خرابی
 5. توجه به سنسور چشمی و سیستم های ایمنی درب

5 مورد از خرابی ها و تعمیر جک درب پارکینگ :

 • انتخاب اشتباه جک درب

زمان انتخاب جک درب اتوماتیک باید دقت کنید از شرکت های معتبر و نصاب های ماهر و با تجربه استفاده کنید. همانطور که خودتان می دانید درب های اتوماتیک در وزن های مختلفی هستند و باید برای هر درب مطابق با وزن آن انتخاب کنید تا در اثر فشار معیوب نشود، پس زمان انتخاب به کیفیت و عملکرد آن دقت کنید.

 • ضربه خوردن درب

یکی از دلیل های بسیار مهم برای خرابی درب ممکن است ضربه خوردن درب باشد که موجب از تنظیم درآمدن آن شود. در صورت وارد شدن ضربه اگر شدت آن زیاد باشد مدت زمان تعمیر آن نیز به همان نسبت بیشتر می شود، برای سرعت بیشتر تعمیر و آسودگی خاطر بهترین کار استفاده از خدمات تهران درب می باشد.

 • خرابی جک به دلیل سرما و گرمای هوا

در فصل سرما یکی از اجزای مهم جک اتوماتیک، روغن است که باعث راحت باز و بسته شدن درب می شود. وقتی هوا رو به سردی می رود به مرور زمان باعث سفت شدن روغن شده و در نتیجه در عملکرد جک اختلال ایجاد می کند، که این امر موجب از کار افتادن درب می شود. اگر برعکس این اتفاق بیافتد و هوا گرم شود، روغن شل تر شده و درب با سرعت بسته می شود که با گذشت زمان باعث شکستن آن می شود. پس توجه داشته باشید برای جلوگیری از این مشکل به درستی روغن کاری، تعمیر و نگهداری کنید. تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی در غرب تهران نیز از دیگر خدمات تهران درب می باشد که توسط تعمیرکار مجرب انجام می شود. 

 • شکستن یا خراب پایه جک

پایه جک در تنظیم و درست کار کردن جک درب پارکینگ کاربرد بسیاری دارد. دلایل مختلفی از جمله ضربه، فشار، نصب نادرست باعث شکسته شدن آن می شوند. تعمیر یا تعویض پایه باید کامل اصولی و به درستی انجام شود بهتر است برای این کار با تهران درب تعمیر جک پارکینگ در غرب تهران تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین های خود را به محل اعزام کنند.

 • اختلال در عملکرد قطعات دیگر درب

ساختار درب های اتوماتیک پارکینگی از قطعات مختلفی می باشد و هر کدام از این قطعات می تواند دلیلی برای خرابی درب باشند و در عملکرد آن اختلال ایجاد کنند. تعمیر جک با توجه به تعداد قطعاتی که به کار رفته کار بسیار دشواری است، پس در نگهداری و تعمیر آن دقت کنید. به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی غرب تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

شرکت تهران درب در بین همکاران خود بهترین خدمات و عملکرد را داشته و در تلاش است با نصب، راه اندازی و تعمیر درب های اتوماتیک در کوتاه ترین زمان و راندمان کاری بالا در خدمت شما مشتریان عزیز باشد. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ غرب تهران با بهترین قیمت و کیفیت برای مشتریان انجام می شود.