تعمیر کرکره برقی شرق تهران یکی از خدمات ارائه شده توسط تیم متخصص تهران درب است. امروزه بیشتر کرکره های مورد استفاده از برای پارکینگ، مغازه ها و فروشگاه ها به صورت برقی نصب می شوند. خرابی و بروز مشکل در هنگام استفاده از آن موجب شده است که نیاز به استفاده از متخصصان و تکنسین ها باشد. اغلب شرکت هایی که در زمینه فروش و نصب کرکره برقی و درب اتوماتیک فعالیت دارند، خدمات مربوط به تعمیر کرکره برقی را نیز انجام می دهند. تهران درب نیز یکی از این شرکت های معتبر است که با ارائه خدمات موجب جلب رضایت مشتریان شده است. در صورتی که بدون دانش کافی نسبت به تعمیر کرکره اقدام کنید ممکن است آسیب های جدی به آن وارد کنید. در نتیجه باید هزینه بیشتری برای تعمیر درب پرداخت کنید.
تعمیرات مربوط به کرکره برقی شامل مواردی مانند خرابی برد و چشمی، موتور، انواع اتصالات، ریموت، قطعات و لوازم جانبی هستند. در این مطلب به انواع مشکلات رایج در کرکره برقی اشاره خواهیم کرد. برخی از این مشکلات دارای راه حل های ساده یا دشوار هستند. تعمیر کرکره برقی مغازه، فروشگاه و پارکینگ باید توسط متخصص انجام شود.

رایج ترین مشکلات تعمیر کرکره برقی شرق تهران کدامند؟

امروزه به دلیل فراگیری استفاده از انواع کرکره برقی و درب اتوماتیک، افراد شاهد مشکلات و خرابی آن نیز هستند. از این رو پیشنهاد می شود که با این مشکلات در این مقاله آشنا شوید، تا در صورت بروز، بتوانید بهترین راه حل را با توجه به نظر کارشناس انتخاب کنید. بسیاری از افرادی که در مناطق شرقی تهران مانند حکیمیه، تهرانپارس، هنگام، نارمک و … ساکن هستند به منظور تعمیر کرکره برقی شرق تهران و حل مشکلات آن، با تهران درب در تماس هستند.  در ادامه به مشکلات رایجی که برای کرکره برقی رخ می دهد اشاره خواهیم کرد. تعمیر جک اتوماتیک پارکینگ در شرق تهران توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

1-مشکلات باتری و ریموت کرکره برقی

یکی از رایج ترین مشکلات انواع کرکره برقی، تمام شدن باتری ریموت آن است. این مشکل نیاز به تعمیرات خاصی اغلب ندارد. به عنوان مثال با تمام شدن باتری ریموت، درب برقی دیگر کار نمی کند! بنابراین با صرف هزینه کم می توانید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید. باید به این نکته توجه کنید که این کار نیاز به تخصص خاصی ندارد. در نتیجه نیازی به حضور متخصص نیست؛ اما در صورتی که بعد از تعویض باتری کرکره برقی نیز درب دچار مشکل بود، حتما باید با تعمیرکار مشورت کنید.

2- خرابی گیرنده کرکره برقی

گاهی ممکن است خرابی کرکره برقی به علت اشکال در گیرنده آن باشد. به منظور تعمیر کرکره برقی شرق تهران، باید اقدامات مورد نیاز انجام شود. در صورتی که این مشکل ایجاد شود باید به ایراد درب دقت شود. در صورتی که مشکل از گیرنده باشد، با فشار دادن دکمه ریموت، به درستی عمل می کند؛ اما گیرنده عمل نمی کند. این موضوع را می توان از طریق فشردن دکمه ریموت و بررسی صدا در آن نیز مشخص کنید. این مراحل می تواند توسط کارشناس مربوطه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ شرق تهران یکی از دیگر خدمات شرکت  می باشد.

3- وجود ایراد در اندکپ کرکره برقی

به حرکت در آمدن درب کرکره برقی توسط قطع ه ای به نام اندکپ انجام می شود. در صورت بروز مشکل و خرابی در این قطعه، نیاز به تعمیر وجود دارد. در این صورت باید به منظور تعمیر کرکره برقی شرق تهران، اقدامات لازم توسط کارشناس و تکنسین انجام شود. گاهی می توان قطعه مورد نظر  را تعمیر کرد. گاهی نیز باید نسبت به تعویض اندکپ کرکره برقی اقدام شود. باید این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت بروز ایراد در اندکپ، رول شدن درب کرکره برقی با مشکل مواجه می شود. به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک می توانید با شرکت در تماس باشید.

4- بروز مشکل در موتور جهت تعمیر کرکره برقی شرق تهران

همانطور که می دانید یکی از قطعات مهم و اصلی کرکره برقی، موتور آن است. البته این بخش به گونه ای طراحی می شود که کمتر نیاز به تعمیر دارد. در صورت بروز مشکل در قطعه موتور کرکره برقی، باید در مدت زمان کوتاهی اقدامات مورد نیاز در جهت تعمیر آن توسط کارشناس و متخصص انجام شود. گاهی عدم استفاده درست از آن می تواند منجر به بروز مشکل در عملکرد این قطعه شود. به هیچ عنوان نباید تعمیرات موتور کرکره برقی توسط افراد کم تجربه انجام شود. در تعمیرات انواع کرکره برقی باید به این مورد بیشتر توجه شود.

5- بروز اختلال در برق و منبع تغذیه کرکره برقی

گاهی در سیستم برقی کرکره برقی ممکن است اختلال ایجاد شود. در این صورت سبب بروز مشکل در کارکرد کرکره برقی می شود. قطعی برق اغلب به دلیل بروز اختلال در فیوز و منبع تغذیه کرکره برقی است که باید توسط متخصص بررسی شود. در صورت عملکرد صحیح فرستنده و بروز صدا در موتور، ممکن است درب کرکره باز و بسته نشود. در این صورت امکان وجود ایراد در قسمت برقی آن وجود دارد.

6- مشکل در عملکرد برد اصلی کرکره برقی

یکی از مهم ترین قطعات کرکره برقی، برد اصلی آن است. تعمیر کرکره برقی شرق تهران نیز ممکن است در جهت رفع آن صورت بگیرد. این قطعه بسیار مقاومت بالایی دارد و به ندرت دچار اختلال می شود. به همین دلیل ممکن است در اثر استفاده نادرست از آن این مشکل به وجود آید. تعمیرات مربوط به برد کرکره برقی، تنها باید توسط تعمیرکار با تجربه انجام شود. تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

روند تعمیر کرکره برقی شرق تهران

به منظور آشنایی با روند تعمیر کرکره برقی شرق تهران، باید با مراحل آن آشنا باشید. در صورت بروز اختلال در عملکرد قطعات مختلف کرکره برقی، تعمیرکار مراحل و روند ثابتی را برای پی بردن به علت مشکل طی خواهد کرد. این مراحل حتما باید توسط متخصص انجام شوند. تعمیر کرکره برقی جنوب تهران از دیگر خدمات شرکت تهران درب می باشد. در ادامه به صورت خلاصه به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد. 
  • بررسی و سرویس اجزا و قطعات کرکره برقی که به صورت عمودی و افقی نصب شده اند.
  • بررسی عملکرد موتور و رفع خرابی آن
  • روغن کاری و تنظیم قطعات مختلف کرکره برقی مانند چرخ، زنجیر، لوله و یاتاقان ها
  • بررسی لامپ کرکره برقی
  • چک کردن کاتبل بالابر و تعمیر و تعویض آنها
  • چک کردن غلطک های درب
تعمیر کرکره برقی شرق تهران توسط کارشناسان مجرب و باتجربه انجام می شود. به منظور بهره مندی از انواع خدمات مجموعه مانند سرویس و تعمیر و نصب کرکره برقی می توانید با شماره 09127793421 در تماس باشید. تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس با بهترین کیفیت با اعزام تعمیرکار به محل قابل انجام است.