تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای یکی از خدماتی است که توسط کارشناسان با تجربه به مشتریان ارائه می شود. خدمات مربوط به نصب و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای ممکن است در مناطق مختلف مانند تهرانپارس ارائه شود. استفاده از افراد متخصص و کارشناس در این زمینه می تواند به شما کمک کند که سریع تر و در مدت زمان کمتری بتوانید مشکل درب اتوماتیک خود را حل کنید. در این مقاله قصد داریم مطالبی را در مورد تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در تهرانپارس برای شما ذکر کنیم. تعمیرات درب شیبشه ای توسط بهترین کارشناسان انجام می شود.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای یکی از مواردی است که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد. این موضوع بستگی به نوع خرابی درب اتوماتیک و نوع آن نیز دارد. به طور کلی درب های برقی با مشکلاتی مانند خرابی سنسور، موتور، ریموت، کنترل باکس، خرابی قطعات و متعلقات و یراق آلات درب روبرو می شوند. این موارد از رایج ترین مشکلات درب های اتوماتیک است که در ادامه مقاله به صورت جامع تری به آن ها اشاره خواهیم کرد.

مشکلات رایج در تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس

همانطور که در بالا گفته شد، برخی از مشکلات در هنگام بروز خرابی در درب اتوماتیک، رایج هستند. فرقی ندارد که برند درب برقی چه باشد، در هر صورت امکان بروز مشکل و خرابی در هنگام استفاده از آن وجود دارد. به همین دلیل در این بخش به مشکلات رایج در تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس به ترتیب اولویت اشاره خواهیم کرد. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ولنجک نیز توسط تعمیرکار با تجربه انجام می شود.

مشکلات رایج در تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

  • عدم باز شدن درب اتوماتیک شیشه ای: یکی از رایج ترین مشکلات درب های اتوماتیک شیشه ای که بسیار مرسوم است، عدم باز شدن آن است. دلایل مختلفی وجود دارد که یک درب اتوماتیک باز نشود. حتما تا به حال در هنگام استفاده از درب های اتوماتیک فروشگاه ها، ادارات، بیمارستان ها با این مشکل مواجه شده اید. در اینجا به برخی از دلایل برای باز نشدن آن به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد.
  • عملکرد کند درب اتوماتیک: گاهی می تواند موجب شود که درب با سرعت کمتری باز و بسته شود.
  • وجود خرابی در بخش ها و قطعات برقی و الکترونیکی یا مکانیکی درب اتوماتیک شیشه ای
  • عدم تراز بودن درب در مسیر: یکی دیگر از دلایل باز و بسته نشدن درب است که در این صورت نیاز به خارج کردن درب کشویی از مسیر خود وجود دارد. در این حالت متخصص باید غلتک های بالا را تراز کند و سپس درب را در محل خود نصب کند.
  • باز شدن بدون دلیل و خود به خود درب اتوماتیک شیشه ای: به دلیل ایجاد مشکل در چشمی و زیاد بودن حساسیت آن
    وجود خرابی در منبع برق درب اتوماتیک شیشه ای که نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. علت باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای می تواند به صورت تخصصی بررسی شود. تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی در غرب تهران نیز توسط تهران درب انجام می شود. خدمات مربوط به تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس یکی دیگر از خدمات تهران درب به مشتریان می باشد.

عیب یابی تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

وجود مشکل و خرابی در درب های اتوماتیک شیشه ای اغلب چندان جدی نیست و متخصص می تواند آن را عیب یابی کند. در صورتی که کوچک ترین مشکلی در روند کار درب برقی وجود داشته باشد، باید سیستم عیب یابی شود. این کار باید حتما توسط متخصص انجام شود زیرا در غیر این صورت ممکن است به بخش های سالم درب نیز آسیب وارد شود! در این بخش از مقاله به مراحل عیب یابی تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس که توسط تکنسین انجام می شود، اشاره خواهیم کرد:

  • چک کردن روشن بودن سنسور حرکتی درب اتوماتیک شیشه ای: تکنسین و متخصص تعمیر درب باید در اولین مرحله از عیب یابی از روشن بودن سنسور حرکتی درب مطمئن شود. زیرا ممکن است سنسور به دلیل خرابی و یا اختلال، روشن نشود. در این حالت باید اطمینان حاصل کرد که چیزی جلوی حرکت درب اتوماتیک را نگرفته باشد.
  • اطمینان از عملکرد درست ریموت و باتری درب برقی: مرحله دوم از عیب یابی دستگاه، بررسی ریموت و باتری است. باتری درب برقی در شرایط مختلف باید برق دستگاه را تامین کند. باید به این نکته توجه کنید که خرابی باتری می تواند منجر به بروز مشکلات زیادی در عملکرد درب شود.
  • درب اتوماتیک شیشه ای باید ریست شود: مرحله بعدی از عیب یابی درب، ریست کردن آن است. بدین منظور تکنسین باید در حدود 14 ثانیه دکمه پاور را فشار دهد و نگه دارد. گاهی تنها با انجام این مرحله، مشکل باز و بسته شدن درب به راحتی قابل حل است. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ ولنجک را تعمیرکاران شرکت با بهترین کیفیت برای مشتریان انجام می دهند.

هزینه تعمیر درب برقی شیشه ای در تهران پارس چقدر است؟

همانطور که در بخش هایی قبل ذکر شد، خرابی درب اتوماتیک شیشه ای به دلایل مختلفی رخ می دهد. به همین دلیل باید بر اساس نوع خرابی، هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس مشخص شود. فرقی ندارد که در کدام منطقه تهران هستید. در هر صورت تکنسین با توجه به نوع خرابی، هزینه را مشخص خواهد کرد. بر همین اساس به دلیل وجود فاکتورها و متغیرهای زیاد در هنگام بروز مشکل در درب اتوماتیک، هزینه نهایی تعمیر درب برقی ممکن است متفاوت باشد. این فاکتورها عبارتند از:

1- عوامل عمومی تاثیرگذار روی قیمت تعمیر درب اتوماتیک

قیمت ارز و تورم از عوامل عمومی است که علاوه بر نوع خرابی، در تعیین قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در تهرانپارس تاثیرگذار است. به همین دلیل نمی توان یک رقم دقیق را در این باره ذکر کرد. از این رو باید با توجه به عوامل عمومی، میزان هزینه تعمیر و رفع مشکل درب اتوماتیک تعیین شود. تعمیر کرکره برقی ولنجک از دیگر خدمات تهران درب است.

2- عوامل تخصصی تاثیرگذار روی قیمت تعمیر درب اتوماتیک

یکی از عوامل تخصصی تاثیرگذار روی قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس، هزینه قطعات است. همانطور که می دانید درب های اتوماتیک شیشه ای دارای قطعات و یراق آلات متعددی هستند. در صورتی که یک قطعه اورجینال و اصلی از درب دچار مشکل شود، باید جایگزین و تعویض شود. در این صورت با توجه به کیفیت قطعه مورد نظر، ممکن است هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای نیز تغییر کند.

برخی از اقدامات برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس، ممکن است هزینه بسیار زیادی داشته باشند. به عنوان مثال، در صورت بروز مشکل برای موتور دستگاه، تکنسین باید آن را باز کند. باز کردن موتور می تواند هزینه زیادی در بر داشته باشد. البته هزینه و قیمت ارائه خدمات و رفع مشکل درب اتوماتیک می تواند بستگی به تعرفه شرکت ارائه دهنده خدمات نیز داشته باشد. ما در این مقاله مطالبی را در جهت آشنایی شما با مراحل تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس در جهت آشنایی شما با آن، ذکر کردیم. تعمیر جک درب برقی ریلی سعادت آباد یکی دیگر از خدمات شرکت تهران درب می باشد.

به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس می توانید با شماره تماس : 09127793421 با شرکت تهران درب در ارتباط باشید. متخصصان و مشاوران ما همواره در خدمت شما مشتریان گرامی می باشند.