تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک

تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک

تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک، قطعات آن مانند موتور، تنظیم درب، روغن کاری و رفع صدای درب از خدمات ارائه‌شده توسط شرکت تهران درب می باشد. هزینه تعمیر جک درب برقی که به صورت ریلی طراحی می شود، بستگی به خرابی قطعه مورد نظر دارد. می توانید با توجه به نوع مشکل، قیمت تعمیر جک را تخمین زد. در مرحله اول باید این سیستم توسط متخصص بررسی شود تا عیب یابی به صورت تخصصی انجام شود. در مناطق مختلف تهران مانند ولنجک خدمات تهران درب به صورت تخصصی ارائه می شود. تعمیر انواع درب اتوماتیک، نصب و فروش کرکره برقی و جک پارکینگ از دیگر خدمات این شرکت می باشد. تعمیر جک درب برقی ریلی جنوب تهران نیز از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

به منظور جابه جایی درب های سنگین در فضاهای کوچک، از جک درب برقی ریلی استفاده می شود. درب پارکینگ ریلی و ورودی ساختمان ها، کارخانه ها و … اغلب به این شکل طراحی می شوند. اغلب این نوع طراحی برای فضاها و کارخانه های صنعتی کاربرد دارد. در این بخش به رایج ترین مشکلات مربوط به جک پارکینگ ریلی خواهیم پرداخت. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهران پارس را نیز تعمیرکاران شرکت تهران درب با بهترین کیفیت انجام می دهند.

مشکلات رایج در تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک

به منظور تعمیر جک ریلی باید با مشکلات و خرابی های آن نیز آشنا باشیم. این موارد باید حتما توسط تعیمرکار با تجربه بررسی شوند و بهترین روش برای تعمیر، تعویض و … در نظر گرفته شود. مشکلات رایج در تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک، عبارتند از:

 • بروز مشکل در جک درب ریلی برقی به دلیل عدم تنظیم دقیق آن
 • قطعی برق و باز نشدن درب
 • بروز اشکال در جک درب ریلی برقی در ایجاد ارتباط بین فرستنده و گیرنده
 • بروز مشکل در عملکرد چرخ دنده ها به دلیل گیر کردن آن ها در مسیر باز و بسته شدن
 • تمام شدن یا خرابی باتری و عدم کارکرد صحیح آن
 • ایجاد شکستگی یا تغیییر شکل ریل ها در مسیر حرکت درب ریلی
 • مشکل در عملکرد سنسور چشمی جک ریلی
 • بسته نشدن درب برقی
 • بروز مشکل در مرکز کنترل جک
 • باز و بسته‌شدن درب به صورت ناقص
 • ایراد در عملکرد در جک
 • کار کردن موتور بعد از بسته شدن کامل درب
 • بروز مشکل درجا کار کردن موتور جک درب ریلی
تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک
تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک

راهکارهای تعمیر جک درب ریلی تهران

به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک، باید با نصاب با راهکارهای عیب یابی آن، آشنا باشد. در این صورت می تواند تصمیم درست تری در مورد تعمیر درب اتخاذ کرد. آشنایی با مشکلات جک ریلی می تواند اولین قدم در راه شناسایی مشکلات پیش آمده برای این سیستم باشد. راهکارهای تعمیر جک درب برقی ریلی به شامل موارد زیر می باشند. تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد یکی از خدمات مربوط به سرویس دوره ای شرکت است. تعمیر کرکره برقی در ولنجک نیز به عنوان یکی دیگر از خدمات شرکت ارائه می شود. به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ولنجک می توانید از تعمیرکار با تجربه استفاده کنید.

عیب یابی جک ریلی پارکینگ در صورت عدم عملکرد درست ریموت

در بیشتر مواقع در هنگام کار با جک درب برقی ریلی، ممکن است اختلال در عملکرد ریموت به وجود آید. ممکن است درب باز نشود و باید علت مشکل بررسی شود. در این حالت باید موارد زیر توسط تعمیرکار با تجربه به ترتیب انجام شود:

بررسی ریموت و اطمینان از سلامت اجزای داخلی آن و چک کردن ظرفیت باتری آن

 1. در صورت عدم حل مشکل، سنسور های ایمنی باید بررسی شوند و عدم قطع ارتباط بین ریموت و سنسور باید چک شود؛ زیرا گاهی ممکن است که یک مانع روی سنسور قرار بگیرد و موجب بروز اختلال در عملکرد آن شود.
 2. در مرحله بعدی باید تنظیمات مدار فرمان چک شود. در صورت به هم خوردن تنظیمات، ارتباط بین ریموت و برد قطع می شود و در نتیجه فرمان کاربر پردازش نمی شود. تعمیر کرکره برقی شرق تهران در صورت بروز مشکل در آن ارائه می شود.
 3. در صورت درست نشدن عملکرد جک ریلی، باید در این مرحله فیوز و رله دستگاه مرکزی چک شود؛ زیرا در برخی از مواقع ممکن است فیوز بسوزد و یا یکی از سیم های رله دستگاه مرکزی قطع شود. این سیم ها عامل اصلی باز و بسته شدن جک ریلی پارکینگ هستند.
 4. در مرحله آخر باید باید برد درب و سیم کشی های مربوط به آن چک شود. گاهی در اثر فرسودگی سیم ها، امکان بروز اتصالی و در نتیجه اختلال در عملکرد جک درب برقی ریلی وجود دارد. تعمیر کار باید جهت آشنایی با قطعات درب ریلی پارکینگ، تخصص کافی را داشته باشد. تعمیر جک پارکینگ جنت آباد از خدمات دیگر این مجموعه است.

عدم عملکرد صحیح موتور جک ریلی پارکینگ

موتور یکی از اجزای اصلی جک درب برقی ریلی می باشد که در صورت عدم عملکرد مناسب، درب از کار می افتد. تعمیرات درب نیز به عنوان یکی از اجزای اصلی و مهم این سیستم، باید به صورت تخصصی بررسی و تعمیر شود. زیرا این بخش نقش زیادی در نحوه کارکرد درب دارد و در صورت بروز مشکلات جدی می تواند روی قیمت تعمیر جک درب برقی ریلی تاثیر زیادی داشته باشد. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ ولنجک به عنوان یکی دیگر از خدمات تهران درب به مشتریان ارائه می شوند. بروز خرابی در موتور جک ریلی به شکل های زیر بروز می کند:

 • عدم کار کردن درب در اثر از کار افتادن موتور
 • ایراد موتور در اثر بروز صداهای ناهنجار در هنگام کار کردن و باز و بسته شدن آن
 • داغی موتور و بالا رفتن دمای آن بیش از حد انتظار
 • از جای درآمدن موتور
 • بروز مشکل و خرابی استاتور و سیم پیچ های مربوط به موتور جک ریلی
 • بروز مشکل و خرابی در عملکرد بلبرینگ و یا گیربکس در اثر خشک شدن آنها

تعمیر درب ریلی برقی توسط تعمیرکار با تجربه

همانطور که ذکر شد به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک باید از افراد متخصص در این زمینه استفاده کرد. در غیر این صورت ممکن است آسیب های جدی به جک ریلی وارد شود که منجر به پرداخت هزینه زیاد برای تعمیر شود. به همین دلیل توصیه می شود برای تعمیرات حتما از افراد متخصص و باتجربه استفاده شود. تعمیر جک درب برقی ریلی غرب تهران نیز توسط تعمیرکار با تجربه انجام می شود. تعمیرکار باید در درجه اول نسبت به عیب یابی اقدام کند. سپس باید تعمیر قطعه معیوب و یا تعویض آن را در دستور کار خود قرار دهد. تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس از خدمات دیگر شرکت تهران درب می باشد. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ شرق تهران توسط تعمیرکاران با تجربه انجام می شود.

روغن کاری درب ریلی، تنظیم درب ریلی پارکینگ و رفع صدای درب ریلی از مواردی است که توسط تعمیرکار می تواند به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی انجام در ولنجک شود. به منظور حل مشکل مربوط به جک ریلی می توانید با کارشناسان ما با شماره 09127793421 تماس بگیرید.

تماس