خانه » تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

 

گروه تخصصی مینا درب در خدمت شما عزیزان می‌باشد تا با ارایه انواع خدمات متنوع!در زمینه تعمیر کرکره برقی ، تعمیر درب اتوماتیک، تعمیر انواع جک‌های اتوماتیک و تمامی درب‌های اتوماتیکی!که در این دسته قرار می‌گیرند به شما عزیزان سرویس ارائه دهد.

همانطور که می‌دانید تعمیر کرکره برقی، تعمیر درب اتوماتیک و تعمیر جک‌های اتوماتیک! در دسته تعمیرات تخصصی قرار می‌گیرد. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند باید دارای تجربه بالا و دانش و تخصص کافی باشند! تا بتوانند در این زمینه خدمات مطلوبیارائه دهند تا رضایت شما عزیزان را کسب نمایند.

گروه تخصصی مینا درب با داشتن نیرو کار ماهر و تخصصی در این زمینه فعالیت دارد! به دلیل پیچیدگی‌های خاص در انواع کرکره‌های برقی افراد تعمیرکار باید با تمامی این دستگاه‌ها آشنا باشند تا بتوانند به راحتی خرابی و یا اجزا مختلف را شناسایی کنند! تشخیص خطا و یا تشخیص خرابی یکی از مهم‌ترین قسمت کار تعمیرکاران است تا با کمترین زمان و کمترین هزینه بتوانند بهترین سرویس را ارائه دهند.

 

چهار مرحله ساده برای تعمیر کرکره برقی شما :

اول برقراری تماس با شماره ۴۳۷۲۹۳۵ – ۰۹۱۲  (آقای مهندس گودرزی)

دوم بازگو کردن مشکلات و علت خرابی ایجاد شده

سوم در صورت امکان تعیین حدود هزینه

چهارم در صورت تایید شما، اعزام نیرو متخصص مینا درب به محل درخواستی شما جهت ارائه خدمات

 


حتما بخوانید : انواع کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

قسمت‌های مختلف کرکره برقی

بخش‌های مختلف یک کرکره را خدمتتان معرفی می‌کنیم : تیغه، موتور، کپس، اندکپ، یاتاقان، ریل، پلیت، ریموت، مویی، شفت، نگهدارنده تیغه، صداگیر کرکره، بلبرینگ و موارد دیگر

اولین قسمت و مهمترین قسمت یک کرکره، موتور آن است! که وظیفه اصلی سیستم بر عهده این قسمت می‌باشد. وظیفه آن تولید نیرو برای بالا و پایین کردن کرکره می‌باشد.

دومین قسمت کپس‌ است، که در انتهای تیغه به کار می‌رود و وظیفه آن این است که در ابتدا و انتها تیغه به کار می‌رود و جلوگیری می‌کند از در رفتن تیغه. با توجه به نوع تیغه دارای انواع مختلفی بوده! که تک پل، دو پل، سه پل و در سایز‌های ۶۰، ۸۰، ۱۰۰ میلی‌متر می‌باشند.

 

سومین قسمت تیغه می‌باشد که چندین وظیفه دارد که مهم هم هستند! مثلا هم امنیت!! و هم ظاهر و زیبایی کرکره‌ها وظیفه تیغه‌ها است. خود تیغه چندین نوع هستند!که متفاوت هستند. هم از لحاظ جنس (فولادی، آلمینیومی، پلی‌کربنات)!و در سایزهای مختلف ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ میلی‌متری هستند.

قسمت بعدی قسمت شفت بوده، شفت میله‌ای است که در بالای کرکره قرار می‌گیرد و نیرو را از موتور می‌گیرد و با حرکت چرخشی که ایجاد می‌کند باعث بالا و پایین رفتن کرکره می‌شود.

 


کلمات کلیدی : تعمیر کرکره برقی ، کرکره برقی

 

تعمیر کرکره برقی

قسمت بعدی یاتاقان بوده که میله شفت از یک سمت به موتور و از سمت دیگر به یاتاقان متصل می‌شود! و به عنوان قطعه هرزگرد بوده و وظیفه نگهداری وزن کرکره برقی را دارد.

قسمت بعدی قسمت بلبرینگ است که در انتها شفت و در درون یاتاقان می‌باشد! و باعث چرخش روان در کرکره می‌شود.

قسمت بعدی قسمت اندکپ بوده که وظیفه انتقال نیرو موتور از طریق میله شفت به بلبرینگ‌ دارد.

قسمت بعدی قسمت پلیت است که محل قرارگیری موتور و سفق می‌باشد.

 

ادامه قسمت‌های مختلف کرکره برقی

 

قسمت بعدی قسمت ریل‌ها بوده که به صورت عمودی در دو طرف کرکره قرار دارد و تیغه‌ها در درون آن بالا و پایین می‌روند.

قسمت بعدی قسمت صداگیرکرکره است که از نامش مشخص است که چه وظیفه‌ای دارد.

قسمت بعدی قسمت مویی بوده که وظیفه آن جلوگیری از ایجاد صدا در ریل‌ها می‌باشد.

و درانتها قسمت ریموت بوده که باعث سهولت در باز و بسته شدن کرکره را دارد و به صورت کنترل از راه دور می‌توان توسط آن‌ها کرکره را باز و یا بسته نمود.

 

تامین قطعات

شرکت مینا درب با دارا بودن تجربه بسیار در زمینه فروش، نصب و راه‌اندازی!و تعمیر کرکره برقی و دستگاه‎‌های مشابه ضمانت می‌دهد! که قطعات همگی درجه یک و دارای کمترین قیمت نسبت به بقیه شرکت باشد! شما با تهیه قطعات از ما می‌توانید مشتری همیشگی ما شوید. ضمانت ما باعث تمایز کار ما با دیگران است.

مناطق تحت پوشش

شرکت مینا درب در تمام مناطق تهران فعالیت دارد و جهت تعمیر کرکره برقی و یا محصولات مشابه اتوماتیکی درخرمت شما عزیزان می‌باشد.

خدمات فوری

شرکت مینا درب پس از آن چهار مرحله بالا که خدمتتان عرض کردیم به صورت فوری به محل درخواست شما نیرو اعزام خواهد نمود! تا در سریعترین زمان ممکن تعمیر کرکره برقی یا دستگاه شما را تعمیر نمایند.

چرا مینا درب ؟

گروه تخصصی مینا درب با سابقه فراوان در زمینه فروش، نصب و راه‌اندازی!و تعمیر کرکره برقی و انواع درب‌‌های اتوماتیک و … جزو برترین‌ها می‌باشد. مهم‌ترین قسمت ارائه فاکتور معتبر ممهور شده که خود دارای ضمانت‌نامه! هم برای فروش و هم برای تعمیر بوده که جهت اطمینان خاطر شما عزیزان می‌باشد! ما این خدمات را جهت سهولت انتخاب شما ارائه داده‌ایم! تا به راحتی بتوانید مینا درب را برای ارائه خدمت انتخاب کنید.

همچنین ما تضمین سریع‌ترین سرویس، بروزترین خدمات و نازل‌ترین قیمت را می‌دهیم! تا وفاداری خود را به شما عزیزان ثابت کنیم.

 


حتما بخوانید : آشنایی با انواع کرکره برقی

ساخته شده با وردپرس
By |2020-12-24T09:13:23+03:30اکتبر 19th, 2019|تعمیر کرکره برقی, مقاله|دیدگاه‌ها برای تعمیر کرکره برقی بسته هستند
error: تماس با مهندس گودرزی 09124372935
تماس