تعمیر کرکره برقی جنوب تهران

برای محیط خانه یا محیط کار در زمان های گذشته از کرکره استفاده میشد، اما این کرکره ها دستی بوده و امنیت نداشتند. با گذشت زمان کرکره برقی هایی ساخته شدند که دیگر نیازی به نیروی دست برای باز و بسته شدن نداشتند و به راحتی با استفاده از فشردن دکمه ی ریموتی بازو بسته می شوند و امنیت بسیار زیادی دارند. می توان گفت کرکره برقی یکی از متداول ترین و بروزترین کرکره هایی است که در بازار وجود دارد و ممکن است مانند هر نوع وسیله ای خراب شوند. البته نگران نباشید تهران درب با متخصصین و تکنسین های حرفه ای و مجرب خود به طور بسیار تخصصی تعمیر کرکره برقی جنوب تهران را برای شما مشتریان گرامی انجام می دهند.

خرابی های رایج جهت تعمیر کرکره برقی جنوب تهران

برای تعمیر کرکره برقی جنوب تهران بهتر از با خرابی ها و راه های تعمیر کرکره برقی آشنا شوید. آشنایی با خرابی های کرکره برقی باعث می شود هنگام مواجه با خرابی بتوانید به سرعت عیب یابی کنید. زیرا شما روزانه از این سیستم استفاده می کنید و می توانید درباره ی عملکرد آن به نصاب و تعمیرکار توضیحاتی ارائه دهید. در این صورت تعمیرکار با سرعت بیشتری در صدد عیب یابی و رفع مشکل اقدام می کند. این خرابی ها می تواند شامل برد و چشمی، موتور، اتصالات، ریموت و …باشد که در ادامه ی مطلب درباره ی آنها توضیح داده ایم. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران نیز توسط تعمیرکار با بهترین کیفیت ارائه می شود. 

ریموت

گاهی امکان دارد خرابی کرکره برقی از ریموت شما باشد، که یکی از کم هزینه ترین مشکلات به وجود آمده در این سیستم برقی محسوب می شود. به عبارت دیگر رابط بین موتور و تیغه‌ها به منظور بالا و پایین شدن کرکره برقی، ریموت است. به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری از این قطعه اساسی نهایت دقت را به خرج دهید ( دقت کنید ریموت را زیر نور آفتاب یا رطوبت قرار ندهید). ریموت ممکن است خراب باشد که نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد یا باطری تمام کرده باشد که نیاز به تعویض باطری دارد. تعمیر جک پارکینگ در غرب تهران یکی دیگر از خدمات تهران درب برای مشتریان می باشد. 

گیرنده

از دیگر عواملی که تاثیر بسیاری روی عملکرد سیستم کرکره دارد، خرابی در گیرنده های آن است. هنگام وجود مشکل در این قسمت، اگر دکمه ریموت را فشار دهید، صدایی شنیده نمی شود و به این معناست که گیرنده ها کار نمی کنند. برای بررسی این موضوع می توانید دکمه ی ریموت را فشار دهید، اگر صدایی شنیده شود یعنی گیرنده ها مشکلی ندارند و به درستی کار می کنند.

برق ورودی

از مشکلات بسیار رایج کرکره برقی می توان به قطعی یا اختلال برق در آن اشاره کرد. این عامل تاثیر بسیاری روی عملکرد آن دارد و معمولا خرابی آن به دلیل خرابی فیوز و منبع تغذیه می باشد. در این صورت فرستنده به خوبی عمل می کند و صدای موتور نیز شنیده می شود، اما درب کرکره باز و بسته نمی شود. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ شرق تهران نیز یکی دیگر از خدمات تهران درب است.

برد

یکی از قطعه های مهم کرکره برد است. هنگامی که دکمه ای از ریموت را فشار می دهید یعنی فرمانی برای مدار فرمان و کنترل کرکره ارسال کرده اید، پس از آن برد به عنوان رسیور سیستم عمل کرده و فرمان های ارسالی ریموت را به موتور می فرستد. توجه کنید تعویض یا تعمیر برد باید براساس بررسی تعمیرکار باشد و خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید. تعمیر جک درب برقی ریلی جنوب تهران به عنوان دیگر خدمات سایت به مشتریان ارائه می شود.

چشمی

چشمی قطعه ای است که وظیفه تشخیص وجود مانع بر سر راه باز و یا بسته شدن کرکره را دارد. تصور کنید شما با خودروی خود نزدیک درب کرکره هستید و به اشتباه دکمه ی ریموت را فشار می دهید، اگر چشمی سالم باشد مانع از برخورد خودروی شما با کرکره می شود ولی اگر خراب باشد با توجه به قدرت موتور کرکره برقی سقف خودروی شما و همچنین تیغه های کرکره دچار آسیب می شوند. بنابراین نصب چشمی کرکره برقی به لحاظ امنیتی بسیار حائز اهمیت می باشد.

موتور

گاهی اوقات ممکن است به دلیل گرمای بیش از حد موتور کرکره دچار مشکل شود. تردد و رفت و آمد مکرر و پشت هم می تواند باعث این امر شود. اگر موتور کرکره برقی داغ شود، لازم است آن را خاموش کنید و اجازه استراحت بدهید تا خنک شود. بعد از خنک شدن موتور مجدد عملکرد کرکره را بررسی کنید و اگر درست نشده باشد باید گرینه های دیگر را چک کنید.

البته ممکن است علت گرم شدن موتور کرکره برقی، یکی از قطعات درون موتور باشد که دچار مشکل شده و این امر مانع از حرکت و چرخش موتور شده باشد.  از آن جایی که موتور کرکره برقی به لحاظ قیمت از دیگر اجزای گران­تر است و یکی از اجزای اصلی و مهم کرکره برقی محسوب می‌شود؛ در صورت بروز این قبیل مشکلات حتماً از افراد متخصص و برق کاران با تجربه استفاده کنید. زیرا عدم آگاهی شما صدمه بیشتری به کرکره برقی و دیگر اجزای آن وارد می کند.

هزینه تعمیر کرکره برقی جنوب تهران

با توجه به نوع مشکلات ذکر شده در این مقاله، می توان گفت که قیمت تعمیر کرکره برقی در جنوب تهران بستگی به نوع مشکل آن دارد. در این صورت با توجه به نوع مشکل و خرابی، روش تعمیر، تعویض یا تعمیر قطعه، هزینه نیز متفاوت خواهد بود. به همین دلیل باید نوع مشکل مشخص شود و متناسب با آن، روش تعمیر خرابی اتخاذ و قیمت نهایی نیز تعیین شود. تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی در غرب تهران انجام می شود و امکان اعزام تعمیرکار به محل نیز وجود دارد.

تعمیر کرکره برقی جنوب تهران توسط کارشناسان مجرب و باتجربه انجام می شود. این خدمات توسط بهترین متخصصان انجام می شود. به منظور بهره مندی از انواع خدمات مجموعه تهران درب مانند سرویس و تعمیر و نصب کرکره برقی می توانید با شماره 09127793421 در تماس باشید.