تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ ولنجک یکی از خدمات تهران درب به مشتریان می باشد. درب پارکینگ ریموت دار ممکن است به صورت کشویی، لولایی، جک دار و بازویی باشد. تعمیر خرابی این درب اتوماتیک نیازمند تخصص و تجربه کافی است. کارشناسان ما می توانند خدمات مجموعه را در مناطق و بخش های مختلف تهران مانند ولنجک، ارائه دهند. در این صورت با حضور در محل نسبت به رفع مشکل اقدام می شود. تعمیرکار درب پارکینگ به دلیل تجربه بالا در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند مشکل را تشخیص و نسبت به رفع آن اقدام کند. اگر افراد بی تجربه نسبت به عیب یابی آن اقدام کنند، می توانند موجب بروز آسیب در عملکرد درب شوند. تعمیر جک پارکینگ در غرب تهران و سایر مناطق در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. تعمیر کرکره برقی در ولنجک  به عنوان یکی دیگر خدمات مجموعه توسط تعمیرکاران مجرب انجام می شود.

در گذشته به منظور استفاده از درب های پارکینگ دستی فرد باید از خودرو، پیاده می شد. اما امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی درب پارکینگ، از نوع برقی و اتوماتیک آن استفاده می شود. در نتیجه این نوع درب ها دارای ریموت هستند و نیازی نیست که شخص از خودرو پیاده شود. متخصصان ما در ولنجک می توانند تعمیرات مربوط به جک های ریلی، بازویی، کشویی و … را ارائه دهند. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با رایج ترین خرابی ها در این سیستم آشنا شوید. تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک نیز توسط تعمیرکاران شرکت انجام می شود.

خرابی های رایج در تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ ولنجک

همانطور که ذکر شد امروزه دیگر مانند گذشته از درب های پارکینگ به صورت دستی استفاده نمی شود. سیستم های اتوماتیک جدید دارای مزایای فراوانی از جمله راحتی در استفاده از آن توسط شخص هستند؛ اما با توجه به برقی بودن درب پارکینگ، ممکن است در عملکرد آن نیز مشکلاتی ایجاد شود. برخی از انواع خرابی ها در این سیستم رایج هستند. روش تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ ولنجک، ممکن است با توجه به خرابی هر کدام از قطعات، متفاوت باشد. در ادامه به رایج ترین خرابی درب اتوماتیک پارکینگ خواهیم پرداخت:

 • عدم باز و بسته شدن درب اتوماتیک پارکینگ با فشردن دکمه ریموت
 • باز و بسته شدن درب آن به صورت ناگهانی
 • نیمه باز ماندن درب اتوماتیک پارکینگ و کار کردن موتور در این حالت
 • عدم باز و بسته شدن درب به صورت کامل
 • شکستگی جک و بازوهای درب اتوماتیک
 • به هم ریختگی تنظیمات مربوط به زمان بندی باز و بسته شدن لنگه داتوماتیک
 • به هم خوردن تنظیمات مدت زمان بسته شدن خودکار درب
 • وجود مشکل در عملکرد سنسور درب
 • ایجاد خرابی در برد جک درب اتوماتیک پارکینگ
 • عدم عملکرد درست بازوهای جک
 • بروز مشکل در سیستم برقی سیستم
 • مشکلات در برق ورودی درب اتوماتیک پارکینگ
 • مشکل در عملکرد خلاص کن جک هنگامی که جریان برق قطع شود.

هزینه تعمیر جک و درب پارکینگ چقدر است؟

به منظور تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ ولنجک، طبیعتا با توجه به نوع خرابی و مشکل باید هزینه ای از طرف مشتری، پرداخت شود. علاوه بر نوع مشکل و خرابی، کیفیت قطعات مصرفی برای تعویض نیز می تواند در قیمت تعمیر درب اتوماتیک تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال برخی از شرکت ها با هزینه های ارزان، نسبت به تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ اقدام می کنند. در این صورت به دلیل پایین بودن کیفیت قطعات مصرفی، ممکن است بعد از مدتی عملکرد درب دوباره با اختلال مواجه شود. به همین دلیل شرکت تهران درب با استفاده از قطعات و لوازم با کیفیت برای تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ، خدمات بسیار سطح بالایی را به مشتریان عرضه می کند. تعمیر جک پارکینگ جنت آباد از دیگر خدمات شرکت تهران درب است.

کارشناسان در این زمینه سعی دارند تا حد امکان نسبت به تعمیر قطعه خراب اقدام کنند. در صورت عدم امکان تعمیر آن، با به کارگیری یک قطعه با کیفیت با قیمت مقرون به صرفه، نسبت به تعویض آن اقدام می کنند. با تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس می توان از ایجاد آسیب به سایر قسمت های درب برقی جلوگیری کرد.

قیمت تعمیر درب پارکینگ به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه و قیمت تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ به عوامل متعددی بستگی دارد. در ابتدا نوع درب مشخص شود. هر کدام از درب ها دارای تجهیزات جانبی متفاوتی هستند که روی هزینه تعمیر درب برقی پارکینگ، تاثیرگذار است. همچنین باید به این نکته توجه کرد که کدام قطعه از درب برقی دچار مشکل شده است. مسلما خرابی برخی از قطعات مانند موتور یا برد، هزینه تعمیرات بیشتری نیز دارد. گاهی نیز تنها با ست کردن ریموت یا ایجاد تغییر در تنظیمات درب اتوماتیک پارکینگ، مشکل به سادگی برطرف می شود. در این صورت هزینه و قیمت تعمیر درب چندان زیاد نیست.

روش استفاده از خدمات و سرویس تعمیر جک پارکینگ

همانطور که ذکر شد خدمات مربوط به تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ ولنجک، از طریق مجموعه تهران درب به مشتریان ارائه می شود. در این صورت با مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان ما، امکان بهره مندی از خدمات مربوط به تعمیر درب پارکینگ، تعمیر دب ریموت دار، تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای و … وجود دارد. در صورت مراجعه به سایت می توانید با ثبت سفارش خود، منتظر تماس مشاوران ما در مجموعه تهران درب باشید. علاوه بر این خدمات دیگری مانند فروش و نصب درب اتوماتیک پارکینگ نیز به مشتریان در مناطق مختلف مانند ولنجک ارائه می شود. تعمیر جک پارکینگ در سعادت آباد نیز یکی دیگر از خدمات مجموعه تهران درب به مشتریان است.

می توانید با توجه به نوع درب پارکینگ، درب ریموت دار، جک پارکینگ و … در ولنجک، مشکل خود را با مشاوران و کارشناسان ما در میان بگذارید. در این صورت می توانید بهترین روش برای تعمیر درب اتوماتیک را انتخاب کنید. تعمیرات مربوط به درب اتوماتیک پارکینگ در این مجموعه به صورت تخصصی و توسط تعمیرکار با تجربه، ارائه می شود. به منظور تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ در ولنجک تهران، می توانید با شماره تماس 09127793421 شرکت تهران درب در ارتباط باشید. متخصصان و مشاوران ما همواره در خدمت شما مشتریان گرامی می باشند.