تعمیر جک درب برقی ریلی غرب تهران

پیدا کردن عیب و تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ کار پیچیده ای است. برای عملکرد درست درب های اتوماتیک باید تمامی قسمت ها به درستی و بدون مشکل عمل کنند. شرکت تهران درب به عنوان تعمیر جک درب برقی ریلی غرب تهران برای پیشگیری از خرابی های احتمالی جک درب های ریلی توصیه می کند برای خرید و راه اندازی و پس از آن برای تعمیر، با متخصصین مجرب ما در ارتباط باشید.

خراب شدن جک درب پارکینگ امری طبیعی است که ممکن است در هر بازه زمانی اتفاق بیوفتد. ولی باید بدانید تعمیر جک درب پارکینگ بسیار تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و بلدکار انجام شود. تعمیر جک درب برقی ریلی غرب تهران از دیگر خدمات ما در شرکت تهران درب به مشتریان می باشد.

در این مقاله، مشکلات شایع جک درب پارکینگ را بررسی خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

چند مورد خرابی و تعمیر جک درب پارکینگ

  • ریموت کنترل

استفاده از ریموت کنترل هوشمند درب پارکینگ یکی از مدرن‌ترین روش‌ها برای جابه‌جایی درب پارکینگ به صورت خودکار است. ریموت کنترل جک پارکینگی وسیله ای است که از راه دور باز و بسته کردن درب پارکینگ را بر عهده دارد. برای بررسی ریموت ابتدا باید کیفیت چراغ آن را نگاه کنید، اگر چراغش کمرنگ یا خاموش باشد یعنی خراب شده یا باطری آن تمام شده و باید تعویض شود. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ غرب تهران نیز از دیگر خدمات تهران درب به مشتریان می باشد.

  • برد دستگاه مرکزی و فیوز 

زمانی که از ریموت کنترل برای باز شدن درب استفاده کردید به صدای رله برد دستگاه مرکزی توجه کنید که نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز و هم برد دستگاه مرکزی که آن را اجرا کرده سالم می باشند اما اگر از برد دستگاه مرکزی صدایی شنیده نشود ابتدا باید فیوز چک شود که در صورت سالم بودن فیوز مشکل از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که نیاز به کارشناسی و تعمیرکار متخصص خود را دارد. برای تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی در غرب تهران می توانید با تعمیرکار در تماس باشید. 

  • چشمی

از آنجایی که دارای سیستم مادون قرمز است، اگر وسیله نقلیه، عابری یا مانعی جلویش باشد تشخیص می دهد و از باز و بسته شدن درب جلوگیری می کند و از آسیب دیدن درب به خودرو جلوگیری می کند. در ادامه اگر تمام مراحل بالا چک شده و از بدون ایراد بودن آنها که مطمئن شدید و درب اتوماتیک باز می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد که ارتباط آن ها قطع شده و نمی گذارد درب بسته شود. مواقعی که ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن هردو و تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا هر مانعی که سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می کند.

در بعضی موارد هم امکان دارد چشمی درب اتوماتیک در مکانی قرار گرفته باشد که نور خورشید به آن می تابد و چون نور خورشید اشعه مادون تولید می کند این هم می تواند در کار چشمی ها خلل ایجاد کند که با گذاشتن سایبان برای چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با این موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده که یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد. علت بعدی می تواند به کثیف شدن درب و لنز چشمی مرتبط باشد که باعث باز و بسته نشدن درب شود.

  • درب

در این حالت که درب ها موقع باز و بسته شدن روی هم گیر کرده  و یا در زمان بسته شدن درب رویی، جلو می افتد. برای حل و تعمیر جک پارکینگ می بایست از منو تنظیمات جک خود اختلاف زمان بسته شدن و یا باز شدن را بالا ببرید تا مشکل بر طرف شود. ولی اگر قبلا این مشکل را نداشته اید و جدیدا با این مشکل روبرو شده اید، دو احتمال وجود دارد : 1- شاید لولای یکی از دربهای شما سفت شده باشد که با روغن کاری بر طرف می شود. 2 – موتور یکی از دربها ضعیف شده و سرعتش کم شده که باید در نهایت تعمیر شود.

4 مورد از خرابی ها احتمالی موتور جک

  • قطعی سیم برق در موتور باعث از کار افتادن کامل موتور می شود.
  • خرابی استاتور موتور باعث داغی موتور درب می شود.
  • خم شدن یا هرز شدن سیستم گیربکس باعث درجا کار کردن موتور می شود.
  • بی روغن کار کردن بلبرینگ ها، شل شدن پیچ های بدنه موتور، جابجایی موتور از جای خو و استهلاک بین موتور و استاتور موجب بلند شدن صدای موتور می شود.

نحوه اطمینان از سالم بودن موتور:

  • ابتدا مولتی متر را در مدار اهم قرار دهید، سیم موتور نسبت به سیم مشترک باید بین 70 تا 90 باشد اگر 0 یا خیلی بالاتر باشد نشان دهنده سیم پیچ موتور است.
  • دو سیم خازن به سیم قهوه ای و سیاه موتور وصل کنید یک بار سیم خاکستری را همراه با قهوه ای به 220 ولت برق وصل کنید و یک بار هم سیم سیاه را باید در هر دو صورت موتور در یک جهت گردش کند.

اگر برای سرویس و تعمیر جک درب برقی ریلی خود در غرب تهران به دنبال متخصص یا تعمیر کار حرفه ای هستید، شرکت تهران درب برای خدمت رسانی آماده است. با توجه به اینکه تعمیرات جک درب برقی ریلی غرب تهران کاری بسیار تخصصی است شرکت ما در این زمینه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در کنار سرعت عمل بالا ارائه می دهد. برای ارتباط با شرکت تهران درب می توانید با شماره تماس 7793421-0912 تماس بگیرید.

تمامی قطعاتی که تیم‌های تعمیر جک درب پارکینگ و تعمیر کرکره برقی غرب تهران درب، از آن‌ها استفاده می‌کنند، اصل بوده و دارای ضمانت می باشند. ما ضمن ارائه خدمات باکیفیت، سریع و همراه با ضمانت، قیمت منصفانه‌ای نیز برای خدمات خود در نظر گرفته ایم. بااین‌حال، این شرکت کیفیت خدمات و قطعات را به خاطر قیمت پایین نیاورده و این مسئله را به اطلاع مشتری خود نیز می‌رساند. به منظور تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای غرب تهران تعمیرکار باید به محل اعزام شود تا بتواند در جهت عیب یابی سیستم اقدام کند.