تعمیر کرکره برقی شمال تهران

تعمیر کرکره برقی شمال تهران

تعمیر کرکره برقی شمال تهران

برای تعمیر هر وسیله ای باید دانش و تخصص داشته باشید، تعمیر کرکره برقی نیز به همین صورت است. کرکره برقی به دلیل امنیت بسیاری که دارد، زمان خرابی باید سریعا تعمیر شود. بنابراین دقت کنید زمان خرابی کرکره برقی خودتان دست به کار نشوید شما تعمیرکار نیستید و این کار نیاز به تخصص دارد و دست زدن شما تنها باعث ضرر و زیان و آسیب بیشتر است. برای حفظ سرمایه و ایمنی خود کارهای مرتبط به کرکره برقی اعم از نصب، راه اندازی و تعمیر را به تهران درب بسپارید.

اگر هنوز با کرکره برقی های قدیمی کار می کنید بهتر است به فکر تعویض آن باشد، زیرا هزینه تعمیر آن زیاد و وقت زیادی صرف تعمیر آن می شود. برای این کار با شرکت تهران درب با شما 7793421-0912 در تماس باشید. تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی در غرب تهران از دیگر خدمات شرکت تهران درب محسوب می شود. به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی شمال تهران می توانید با تعمیرکار در هر ساعت از شبانه روز در تماس باشید.

مشکلات کرکره برقی شمال تهران

درب کرکره برقی جز مهمترین قسمت های کرکره برقی می باشد. این درب ها دلایل مختلفی برای خرابی دارند و نمی توان به طور دقیق مشکل را تشخیص داد، زیرا زمان بروز مشکلی در هر قسمتی از کرکره برقی اولین بخشی که از کار می افتد درب آن می باشد. کرکره برقی شما زمانی که با مشکلی مواجه شود می توانیم به متخصصین تهران درب بسپارید و از آوردن افرادی بی تجربه و نابلد خودداری کنید. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ولنجک از خدمات شرکت برای مشتریات می باشد. در ادامه به مشکلات رایج کرکره برقی اشاره خواهیم کرد. 

  • تمام شدن باطری ریموت از آن دسته از خرابی های بسیار کم هزینه است که برای رفع آن تنها کافیست باتری را تعویض کنید. اما در صورتی که بعد از تست کردن ریموت باز هم مشکل برطرف نشده باشد لازم است با تعمیرکار کرکره برقی تماس بگیرید.

 

  •  از عوامل دیگری که سبب عدم عملکرد صحیح کرکره برقی می شود، وجود خرابی و مشکل در گیرنده آن می باشد. هنگامی در گیرنده ایرادی وجود داشته باشد، اگر دکمه ریموت یا فرستنده را بزنید به درستی عمل خواهد کرد اما اتفاقی در سمت گیرنده نخواهد افتاد و می توانید با فشار دادن دکمه ریموت و بررسی نمودن صدا در فرستنده اطمینان کامل از این موضوع حاصل نمایید.

 

  • یکی دیگر از قطعات مهم برای به حرکت دادن کرکره اندکپ می باشد. در شرایطی که این قطعه خراب یا شکسته شود برای تعمیر آن باید نیاز به تعمیرکار دارید. نقص و خرابی اندکپ باعث ایجاد مشکل در روند رول شدن درب ها می شود. بنابراین دقت کنید در صورت خرابی سریعا تعمیر یا تعویض را اجام دهید. تعمیر کرکره برقی مغازه باید بر اساس نوع مشکل در قطعات انجام شود. 

 

  • موتور را می توان یکی از اصلی ترین اجز تشکیل دهنده کرکره برقی دانست. این قطعه به ندرت دچار مشکل و خرابی می شود، اما وقتی که شد باید در کوتاه ترین زمان تعمیر شود. دلایل مختلفی می تواند باعث خرابی موتور شود، استفاده ی نادرست از کرکره برقی یکی از این دلایل می باشد. این یکی از قطعه های بسیار حساس در کرکره برقی است که باید به دست افراد متخصص بسپارید.

 

  • قطعی برق می تواند بیشترین اختلال را در عملکرد کرکره برقی به وجود بیاورد. دلیل این اتفاق نیز وجود مشکل در فیوز یا منبع تغذیه می باشد، اگر فرستنده به درستی کار خود را انجام دهد و صدای موتور نیز به گوش برسد، اما درب کرکره باز و بسته نشود یعنی در قسمت برق کرکره مشکلی پیش آمده است و باید برای رفع آن اقدام کنید. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ شمال تهران نیز از دیگر خدمات تهران درب به مشتریان است.
تعمیر کرکره برقی شمال تهران
تعمیر کرکره برقی شمال تهران

 

  • برد قطعه ای بسیار حیاتی در کارکرد درست کرکره می باشد. امکان خرابی این قطعه خیلی کم است اما گاهی ممکن است به دلیل استفاده ی نادرست دچار مشکل شود. برای مثال در برخی از موارد برد کرکره برقی بر اثر نوسان، آب خوردگی یا حتی بی دلیل خراب می شود، در این گونه موارد کار بخصوصی برای تعمیر نمی شود انجام داد و در بیشتر موارد باید برد را عوض کرد. پس بهتر است بدانید این قطعه بسیار مهم است و خودتان نمی توانید اقدام به تعمیرش کنید و باید با تهران درب تماس بگیرید.
  • این چشمی یا فتوسل یکی از اولین بخش هایی است که وظیفه حفاظت از عدم برخورد در پارکینگ را به خودرو دارد، همچنین احتمال خرابی و مشکل در آن زیاد است. از کار افتادن چشمی، شکستن، قطع شدن سیم همه و همه باعث می شود که که این قطعه به درستی کار نکرده و کرکره از کار بیفتد و باعث اختلال در کارکرد کرکره شود.
  • گاهی اوقات دیده شده که کرکره برقی از ریل خارج شده، این اتفاق زمانی می افتد که میکروسوئیچ به درستی عمل نکند، این عمل نکردن نیز می تواند دلایل زیادی داشته باشد. اگر میکروسوئیچ ها را تنظیم کردیم و باز مشکل حل نشد، پس آن قطعه خراب شده و باید تعمیر گردد. اگر در میکروسوئیچ ها عاملی باعث گیر کردن آنها شود، تنظیماتشان به طور کلی به هم میریزد. تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی در غرب تهران از دیگر خدمات تهران درب است.

نکته :

دقت کنید برای روغن کاری کرکره برقی حتما بلبرینگ، فنر ها و لولا را روغن کاری کنید. با انجام روغن کاری کرکره برقی در زمان مناسب و دوره ای میتوانید تا حد زیادی از خراب شدن زود هنگام تیغه های کرکره برقی پیشگیری کنید و طول عمر آن را افزایش دهید.  تعمیرات درب های اتوماتیک در تهران توسط بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران انجام می شود.

فشاری که موتور کرکره برقی در حین بالا و پایین آمدن تیغه ها تحمل میکند را کم کنید. این عمل موجب تحرک آسان تیغه ها شده و از ایجاد صدای تیغه ها پیشگیری میشود.

ما در این مقاله سعی داشتیم شما را با خرابی ها و تعمیرات کرکره برقی آشنا کنیم و امیدواریم برای شما مفید واقع شود.

همانطور که می دانید برای نصب، راه اندازی و تعمیر کرکره برقی باید با متخصصین حرفه ای تماس بگیرید. شرکت تهران درب با بیش از 15 سال تجربه در این زمینه در خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی آماده می باشد. برای ارتباط با متخصصین و مشاوران ما می توانید با شماره 7793421-0912 تماس بگیرید.

تماس