تعمیر کرکره برقی زعفرانیه

تعمیر کرکره برقی زعفرانیه

تعمیر کرکره برقی زعفرانیه به صورت شبانه روزی توسط تعمیرکار، با هزینه مناسب انجام می شود. تعمیرات موتور، درب کرکره، برد، مدار فرمان و … در شرکت تهران درب با توجه به نوع مشکل، در کوتاه ترین زمان قابل انجام است. هزینه تعمیر کرکره برقی بر اساس نوع خرابی و اقدامات مورد نیاز، ممکن است متفاوت باشد. در هر صورت باید در هنگام بروز مشکل، با تعمیرکار در مناطق مختلف تهران مانند زعفرانیه تماس بگیرید تا خرابی یک قطعه منجر به بروز اختلال در عملکرد کلی درب برقی نشود. تعمیر کرکره برقی جنت آباد نیز به صورت شبانه روزی قابل انجام است.

امروزه به دلیل گستردگی استفاده از انواع کرکره برقی در پارکینگ، مغازه و فروشگاه، نیاز به تعمیرات آن نیز بیشتر احساس می شود. خرابی قطعات کرکره برقی به دو صورت جزئی و اساسی هستند. به این معنی که برخی از خطاها و مشکلات این سیستم می توانند به راحتی و با صرف هزینه بسیار کمی بر طرف شوند؛ اما همین مشکلات ساده نیز باید توسط تعمیرکار کرکره برقی، بررسی شوند و به هیچ عنوان نباید توسط افراد غیر حرفه ای، انجام شود.

مشاوره تعمیر کرکره برقی در نمایندگی خدمات و سرویس دوره ای، از طریق مهندسین و کارشناسان با تجربه در این شرکت ارائه می شود. در ادامه رایج ترین خرابی های کرکره برقی را ذکر خواهیم کرد.

انواع خرابی رایج تعمیر کرکره برقی زعفرانیه

در انواع کرکره برقی با موتور توبولار یا ساید ممکن است خرابی در قطعات مختلف ایجاد شود. رایج ترین خرابی رایج تعمیر کرکره برقی زعفرانیه ممکن است جزئی یا اساسی باشند. در هر صورت باید این سیستم توسط تعمیرکار به درستی بررسی شود. تعمیر کرکره برقی شرق تهران نیز یکی دیگر از خدمات شرکت می باشد.

به منظور باز و بسته شدن درب کرکره برقی، باید از ریموت استفاده کرد اگر حتی با فشردن دکمه ریموت، درب باز و بسته نشود، ممکن است که باتری آن تمام شده باشد. در نتیجه به راحتی می توان با تعویض باتری که یکی از مشکلات رایج درب های برقی است، این نقص را برطرف کرد. در ادامه به دیگر مشکلات رایج در کرکره برقی پارکینگ خواهیم پرداخت.

 • بروز ایراد و خرابی در سنسور چشمی درب کرکره برقی
 • تراز نشدن مسیر قرارگیری کرکره
 • بروز اختلال در فرستنده
 • قرار گرفتن چیزی در مسیر حرکت
 • مسدود شدن مسیر کرکره برقی
 • ایجاد شکستگی در فنر
 • عدم تنظیم درب کرکره برقی برای پایین آمدن در حد مجاز
 • بروز اشکال یا پریدن فیوز کرکره برقی و قطعی برق سیستم
 • قفل شدن درب کرکره به صورت دستی
تعمیر کرکره برقی زعفرانیه
تعمیر کرکره برقی زعفرانیه

تعمیرات کرکره برقی تهران شبانه روزی

به منظور تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، این خدمات به صورت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می شود. به همین دلیل در صورت بروز مشکل در عملکرد آن، می توانید در هر ساعتی با تعمیرکاران ما در تماس باشید. از این رو تعمیرات کرکره برقی تهران شبانه روزی نیز در این شرکت نیز ارائه می شود.  برخی از قطعات کرکره برقی نیاز به تعمیرات اساسی دارند که باید حتما توسط تعمیرکار با تجربه انجام شوند. در ادامه به این قطعات اشاره خواهیم کرد:

 1. تعمیر درب کرکره ای برقی

درب کرکره برقی یکی از قطعات این سیستم است که با باز شدن به صورت عمودی، نیاز به فضای بسیار کمی دارد. در نتیجه این نوع درب می تواند در مکان هایی به کار رود که فضا محدود است. همین موضوع موجب شده است که از درب کرکره پارکینگ به جای درب های قدیمی که نیاز به فضای بیشتری برای باز شدن داشتند، استفاده شود. البته استفاده از کرکره برقی تنها مختص پارکینگ نیست و می توان از آن برای درب کرکره برقی مغازه و فروشگاه نیز استفاده شود. تعمیر کرکره برقی ولنجک از دیگر خدمات این مجموعه است.

درب های کرکره ای می توانند فضای بیشتری برای پارک ماشین ایجاد کنند. در نتیجه در هنگام باز و بسته شدن درب، مانعی در برابر آن وجود ندارد. در این حالت اغلب غلتک کرکره کوچک طراحی می شود و درب را می توان در هر موقعیتی نصب کرد.

 1. تعمیر موتور کرکره برقی

به منظور تعمیر کرکره برقی ولنجک، باید تعمیرکار آشنایی کاملی با رفع نقش موتور آن به عنوان اصلی ترین قطعه داشته باشد. در این صورت می تواند نسبت به عیب یابی آن کمک کند. یکی از کارهایی که می تواند جهت جلوگیری از بروز مشکل در این قطعه انجام داد، سرویس دوره ای کرکره برقی می باشد. در نتیجه عیب های کوچک قطعه به مرور شناسایی می شوند و این موضوع می تواند در کاهش هزینه ها نقش موثری داشته باشد؛ زیرا تعمیر موتور کرکره برقی به عنوان یکی از قطعات مهم این سیستم، ممکن است با هزینه بیشتری همراه باشد. تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک نیز توسط بهترین تعمیرکاران ارائه می شود.

موتور ممکن است از نوع توبولار یا ساید باشد. تعمیر این دو موتور ممکن است از نظر هزینه نیز متفاوت باشد. در این راستا تعمیرکار تحت آموزش تعمیر موتور کرکره برقی قرار گرفته است. در نتیجه دانش کافی را برای تعمیر موتور  دارد. بروز صدای آزاردهنده در هنگام حرکت درب، عدم باز شدن آن، بروز مشکل در آچار و یا خلاص کن دستی کرکره برقی و … از مشکلاتی است که در اثر بروز خرابی در موتور ایجاد می شود. تعمیر کرکره برقی جنوب تهران از دیگر خدمات و سرویس دوره ای در این مجموعه است.

 1. تعمیر برد کرکره برقی

دو قطعه مهم در انواع کرکره برقی، برد و میکروسوئیچ هستند. به همین دلیل تعمیرکار باید به تعمیر برد کرکره برقی آشنایی کامل داشته باشد. این قطعه به منظور کنترل فعالیت کرکره کاربرد دارد. این قطعه از بخش هایی مانند سوکت برق، موتور و چشمی تشکیل شده است. سوکت برق باید برق کرکره را تامین کند. درواقع سیم های موتور با سوکت به برد وصل می شوند. خرابی برد می تواند منجر به عملکرد نادرست کرکره برقی شود. در این جا به برخی از این مشکلات اشاره خواهیم کرد:

 • عدم باز و بسته شدن کرکره
 • بروز اختلال در عملکرد چشمی
 • معکوس بودن عملکرد ریموت کنترل کرکره برقی

هزینه تعمیر کرکره برقی

به منظور تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، با توجه به نوع خرابی هزینه تعمیرات از طرف تعمیرکار دریافت می شود. هزینه تعمیر کرکره برقی با توجه به مشکل، تعمیر یا تعویض قطعات ممکن است متفاوت باشد. همانطور که ذکر شد در کرکره های برقی از قطعات و یراق آلات متعددی استفاده می شود. این قطعات ممکن است در روند کار کرکره برقی دچار خرابی شوند. نحوه تعمیر کرکره برقی اغلب با توجه به میزان تجربه تعمیرکار می تواند متفاوت باشد. قیمت تعمیر کرکره برقی با توجه به موارد ذکر شده می تواند، متفاوت باشد. تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد نیز یکی دیگر از خدمات شرکت تهران درب است.

تعمیرکار کرکره برقی تهران

شرکت تهران درب به عنوان نمایندگی تعمیر کرکره برقی تهران، در مناطقی مانند زعفرانیه نیز خدمات خود را ارائه می دهد. در صورتی که نصب کرکره برقی به شکل درست انجام شود، در حین استفاده از درب، مشکلات کمتری به وجود می آید. به همین دلیل باید تعمیرات کرکره برقی را با استفاده از تعمیرکار با تجربه انجام دهید. تعمیرکار کرکره برقی تهران می تواند در مناطقی که تحت پوشش شرکت است، خدمات خود را ارائه دهد. به منظور تعمیر کرکره برقی زعفرانیه، می توانید با شماره 09127793421 در تماس باشید.

تماس
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/xngtdfab...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34