تعمیر کرکره برقی جنت آباد

تعمیر کرکره برقی جنت آباد

تعمیر کرکره برقی جنت آباد و مناطق مختلف تهران با اعزام تعمیرکار با تجربه به محل انجام می شود. هزینه تعمیرات کرکره برقی پارکینگ، مغازه و فروشگاه ها بستگی به عوامل مختلفی دارد. در مناطق مختلف مانند جنت آباد می توان با اعزام تعمیرکار، نسبت به عیب یابی و رفع خرابی قطعات کرکره برقی، اقدام کرد. به دلیل همه گیری استفاده از درب های اتوماتیک ریموت دار، نیاز به تعمیرات و سرویس این درب ها نیز وجود دارد. با استفاده از تعمیرکار با تجربه می توان در کوتاه ترین زمان ممکن، عیب یابی و تعمیر کرکره برقی تهران را انجام داد. تعمیر جک درب برقی ریلی سعادت آباد نیز از دیگر خدمات شرکت تهران درب است.

خدماتی مانند تعمیر و تعویض ریموت، انجام تنظیمات میکروسوئیچ، تعمیر و تعویض موتور، تعمیر اندکب بلبرینگ، تیغه کرکره، کپس، ریل، برد، اقداماتی مانند آهن کشی، زیرسازی کرکره توسط تعمیرکار به صورت شبانه روزی قابل ارائه است. درواقع به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، امکان ارائه خدمات وجود دارد. تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد نیز از دیگر خدمات تهران درب می باشد.

خدمات تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی

همانطور که ذکر شد، تعمیر کرکره برقی جنت آباد توسط تعمیرکار با تجربه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. خدماتی مانند تعمیرات برد کرکره برقی، تعمیر موتور، تیغه کرکره و … در این مجموعه انجام می شود. گاهی در اثر نصب کرکره برقی به صورت اشتباه، موجب بروز آسیب در آن به هنگام باز و بسته شدن، شده‌است. تعمیر جک پارکینگ جنت آباد نیز باید توسط تعمیرکار با تجربه انجام شود.

تعمیر کرکره برقی جنت آباد
تعمیر کرکره برقی جنت آباد

سرویس دوره ای کرکره برقی جنت آباد

خدمات شرکت در زمینه سرویس دوره ای کرکره برقی، نیز مانند تعمیرات قابل ارائه است. به منظور بالا رفتن دانش تعمیرکاران و متخصصین، این افراد تحت آموزش تعمیر کرکره برقی قرار می گیرند. در نتیجه با تمامی مشکلات و نواقصی که در هنگام نصب و استفاده از آن به وجود می آید، آشنا خواهند شد. در هنگام حضور در محل، می توانند به سرعت نسبت به عیب یابی درب های برقی اقدام کنند. با سرویس دوره ای کرکره برقی، امکان بروز خطا، خرابی و مشکلات متعدد، کمتر وجود خواهد داشت.

باید به این نکته  توجه کنید که بعد از نصب کرکره برقی پارکینگ، مغازه و فروشگاه، ممکن است بعد از مدتی، در کارکرد  آن اختلال ایجاد شود. به همین دلیل باید بخش هایی مانند میکروسوئیچ، موتور و برد دوباره تنظیم شوند. با انجام سرویس دوره ای، پروژه نصب کرکره برقی دارای طول عمر بیشتری خواهد شد. تعمیر کرکره برقی مغازه باید توسط تعمیرکار مجرب انجام شود. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد نیز توسط تعمیرکاران انجام می شود.

انواع خدمات تعمیر کرکره برقی تهران

همانطور که گفته شد خدمات تعمیر کرکره برقی جنت آباد به صورت سرویس دوره ای یا غیر دوره ای، قابل انجام است. تعمیر جک درب پارکینگ در سعادت آباد یکی از خدمات شرکت است  که به صورت دوره ای نیز انجام می شود. در این بخش به انواع خدمات تعمیر کرکره برقی تهران، اشاره خواهیم کرد. این خدمات عبارتند از:

تعمیر ریموت کرکره برقی

گاهی ممکن است ریموت کرکره برقی گم شود یا از داخل خودرو سرقت شود. همچنین ممکن است که به دلایل امنیتی، نیاز باشد که دسترسی اشخاص به ریموت محدود شود. در این حالت باید رسیور کرکره را ریست کنیم و به اصطلاح پاک کنیم. در این حالت به منظور تعمیر کرکره برقی باید دوباره ریموت ها کد گذاری شوند. این روش برای مواقعی است که قرار است ریموت هایی که در دست اشخاص دیگری است، کار نکنند. تعمیر درب برقی جنت آباد به عنوان دیگر خدمات مجموعه ارائه می شود.

آیا امکان جایگزین کردن ریموت یدک به جای قبلی وجود دارد؟

گاهی نیاز است که یک ریموت جدید به جای ریموت قبلی کرکره برقی جایگزین شود. در این صورت باید ریموت خام در محل توسط تعمیرکار کرکره برقی، کدگذاری شود. این روش نیازی به صرف زمان خاصی ندارد و در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است. در نتیجه جزو تعمیرات جزئی دسته بندی می شود.

خدمات تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی جنت آباد

یکی از قطعات مهم در کرکره برقی، میکروسوئیچ ها هستند. این قسمت در بازشدن و بسته‌شدن کرکره کاربرد دارد. درواقع میکروسوئیچ موجب می شود که در هنگام کار کرکره برقی، موتور قطع شود. بنابراین در زمانی که کرکره پایین می آید، به تیغه ها فشار وارد نشود. این کار موجب می شود که تیغه ها پاره نشوند. این قضیه در مورد بازشو یا بسته شو این سیستم، صدق می کند. این قطعه هم در موتورهای توبولار وجود دارد و هم در موتورهای ساید.

در صورتی که پیچ مربوط به آن شل شود و یا در تنظیمات آن، اختلال ایجاد شود موجب می شود که هزینه زیادی برای تعمیر کرکره برقی نیاز باشد. به همین دلیل توصیه می شود که در سوریس دوره ای، میکروسوئیچ به صورت سالانه چک و بررسی شود. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد از دیگر خدمات شرکت تهران درب می باشد.

انواع خدمات مربوط به تعمیر میکروسوئیچ

بررسی و تعمیر میکورسوئیچ کرکره برقی، بسیار اهمیت دارد و در سرویس سالانه نیاز به آن توجه شود. در تعمیرات کرکره برقی غرب تهران یا سایر مناطق مانند شمال، این کار قابل انجام است. همانطور که ذکر شد این قطعه در کرکره های دارای موتور توبولار و ساید نیز کاربرد دارد. این خدمات شامل موارد زیر می باشد.

  • خدمات تعمیر میکروسوئیچ موتور کرکره برقی ساید
  • خدمات تعمیر میکرویوئیچ موتور کرکره برقی توبولار

تعمیر موتور انواع کرکره برقی جنت آباد

یکی از قطعات بسیار مهم در کرکره برقی، موتور آن است. باید به این نکته توجه شود که در زمان تعمیر کرکره برقی جنت آباد، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض این قطعه باشد. در هر صورت باید عملکرد آن توسط تعمیرکار کرکره برقی، بررسی شود. موتورهای نصب شده در انواع کرکره برقی توبولار، لوله ای، ساید، صنعتی از نوع الکترومکانیک هستند. هنگامی که از اصطلاح مکانیک صحبت می شود، باید به این نکته توجه شود که ممکت است موتور مستهلک باشد. در این صورت ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض موتور کرکره برقی باشد.

در صورتی که نصب کرکره برقی برای پارکینگ باشد، موتور می تواند دارای استهلاک بیشتری باشد. باید در نظر داشته باشید که ممکت است در زمان نصب، موتور مناسب برای کرکره انتخاب نشود. به عنوان مثال برای یک دهنه 14 متری از موتور 10 متری استفاده شده است. گاهی نیز برای یک پارکینگ با تعداد واحد های زیاد، نسبت به نصب موتور ضعیف اقدام می شود. در این حالت نیز موتور زود دچار مشکل می شود و باید تعمیر شود. به طور کلی دو نوع موتور برای کرکره برقی می تواند نصب کرد:

  • موتور کرکره برقی توبولار
  • موتور کرکره برقی ساید

تعمیر و تعویض اندکب بلبرینگ موتور توبلار کرکره برقی

اندکب بلبرینگ (یاتاقان بلبرینگ) در کرکره برقی مانند بلبرینگ چرخ خودرو است. در این حالت باید این قطعه در یک طرف موتور کرکره برقی نصب شود. جنس اندکب از فلز یا پلاستیک است. در صورتی فلزی بودن آن، ممکن است بلبرینگ دچار مشکل شود. در جنس پلاستیکی نیز امکان شکستگی وجود دارد که باید کلا قطعه مورد نظر تعویض شود.

تعمیر شفت کرکره برقی

برخی از قطعات کرکره برقی ممکن است در اثر استفاده مداوم در استفاده، خراب شوند. شفت یکی از قطعاتی است که  بعد از مدتی ممکن است خمیده یا دچار زنگ زدگی شوند. زنگ زدگی شفت کرکره برقی در صورتی است که دورپیچ کرکره زیاد نباشد. در این حالت دور شفت پوشش داده نشده است و امکان زنگ زدگی وجود دارد. باید به این نکته توجه کنید که در صورت خمیدگی یا زنگ زدگی شفت، باید قطعه تعویض شود.

خرابی تیغه کرکره برقی در اثر ضربه و آسیب

به منظور تعمیر کرکره برقی جنت آباد، باید تیغه ها نیز بررسی شوند. گاهی در اثر خرابی، ضربه و یا آسیب، این بخش دچار خرابی می شود. ممکن است کیفیت کرکره ای که در ابتدا نصب شده است، چندان مناسب نباشد. برخی اوقات نیز به علت نصب بد، امکان دارد که روی تیغه فشار وارد شود.

این آسیب اغلب توسط خودرو و عوامل خارجی ایجاد می شود. در این صورت ممکن است نیاز باشد که قطعه مورد نظر تعویض شود. البته گاهی نیز می شود که تیغه آسیب دیده را اصلاح کرد. این کار چندان اصولی و حرفه ای نیست و اغلب تعمیرکار نسبت به تعویض قطعه اقدام می کند. مراحل تعمیر کرکره برقی پارکینگ بستگی به نوع مشکل دارد و باید هنگام بروز آن، توسط تعمیرکار تعیین شوند. تعمیر جک درب برقی ریلی شمال تهران نیز از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

تماس با تعمیرکار کرکره برقی

اگر در مناطق مختلف تهران مانند جنت آباد سکونت دارید، می توانید در صورت بروز خرابی کرکره برقی، با تعمیرکاران ما در تماس باشید. بدین منظور می توانید به منظور تعمیر کرکره برقی جنت آباد، با شماره 09127793421 در تماس باشید. شرکت با اعزام تعمیرکاران به محل، در راستای حل مشکل کرکره برقی مشتریان اقدامات لازم را انجام می دهد.

تماس
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/xngtdfab...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51