تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

خدمات درب اتوماتیک

سال‌های بسیار زیادی است که از ساخت درب اتوماتیک شیشه‌ای در جهان می‌گذرد که ساخت و خدمات درب اتوماتیک درگذشته به صورت انحصاری در اختیار کشورهای اروپایی قرار داشت و کشور ما فقط واردکننده بود؛ اما بعد از گذشت 5 دهه از تولید درب اتوماتیک شیشه‌ای در اروپا، این صنعت وارد کشور ما شد و طرفداران زیادی برای استفاده و نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای در کشور پیدا کرد. کم‌کم و باگذشت مدت‌زمان اندکی احساس نیاز برای تعمیر، نگهداری و خدمات درب اتوماتیکشیشه‌ای در کشور موجب شد تا تکنسین‌ها به فکر ساخت و تعمیر این محصول بیافتند و تاکنون پیشرفت زیادی در این صنعت داشته‌اند. این عملکرد یک کار کاملاً تخصصی و حرفه‌ای است که افراد تازه دوره دیده توانایی انجام آن را به‌صورت حرفه‌ای ندارند. شرکت رامادر یکی از مطرح‌ترین برندهای موجود در عرصه صنعت درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد که مجری تولید و نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای در سراسر کشور است.

امروزه به دلیل استفاده و نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای اغلب افراد به‌عنوان نصاب و شرکت‌های سطح پایین اقدام به فعالیت در این زمینه نموده‌اند. اما شما عزیزان باید توجه داشته باشید که خدمات درب اتوماتیک خود را بر عهده متخصصین بگذارید.

رامادر به‌عنوان یک شرکت فعال در زمینه خدمات درب اتوماتیک توسط کارشناسان مجرب از ابتدای کار تا نصب و تحویل پروژه فعالیت می‌کند. خدماتی ارائه‌شده توسط شرکت رامادر زمینه گسترده‌ای از انواع درب اتوماتیک را فرامی‌گیرد. از جمله خدمات درب اتوماتیک که توسط رامادر ارائه می‌شود، خدمات پس از فروش و ضمانت تمامی قطعات نصب‌شده درب اتوماتیک می‌باشد. می‌توانید برای دریافت خدمات درب اتوماتیک و سفارش کار خود با  کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

درب اتوماتیک

حتما بخوانید: قیمت پارتیشن شیشه ای

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای-تعمیر درب شیشه ای-تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای-تعمیر اتوماتیک درب شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای از متعلقات و اجزای مختلفی ساخته‌شده‌اند، که هرکدام از این متعلقات در کارکرد بی‌نقص و درست درب اتوماتیک، کاملاً دخیل می‌باشند و احیاناً اگر بر اثر اتفاقی اختلال، خرابی و تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای رخ دهد موجب اختلال در کارکرد کل اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ایمی شود و باید قطعه مختل شده تعمیر و یا در موارد نیاز تعویض شود تا درب اتوماتیک شیشه‌ای به‌درستی کار کند. تعمیر درب شیشه‌ای علاوه بر کارکرد درست آن می‌تواند بر طول عمر مفید استفاده از درب را نیز به‌شدت افزایش داده و یک محصول باکیفیت و کارآمد در اختیار شما عزیزان بگذارد. در ادامه به بررسی نحوه تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌پردازیم. درب اتوماتیک امروزه برای سهولت و تسریع کارهای اتوماتیک برای راحتی بشر اختراع شده است. ما در اینجا به انواع مختلفی از تنظیم و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه‌ای اشاره می‌کنیم تا به‌راحتی بتوانید نوع تنظیم برد درب اتوماتیک که نیاز دارید را انتخاب کنید.

در درب‌های اتوماتیک کنترل تردد افراد براساس نوع درب به سه گروه دوار، لولایی و کشویی تقسیم می‌شوند که به‌طور معمول در ورودی ساختمان‌های عمومی نظیر ادارات ، بانک‌ها و مجتمع‌های تجاری استفاده می‌گردند. درب شیشه‌ای اسلایدی یا کشویی همیشه باعث راحتی در تردد می‌شوند. سعی داریم همیشه باصداقت، پشتکار، تجربه و تعهد بهترین‌ها را به شما دوستان گران‌قدر تقدیم نماییم.

 

تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه ای

در درب اتوماتیک شیشه‌ای براساس نوع در و اندازه لت‌ها، موتورهای مختلف استفاده می‌شود که هرکدام از این موتورها دارای ویژگی‌ها و کارکردهای متفاوتی می‌باشد، که تکنسین‌های تعمیر با بررسی مشکل احتمالی در موتور را پیداکرده و به تعمیر آن می‌پردازند. شرکت رامادر با داشتن تکنسین‌های مجرب نصب و تعمیر تمامی خرابی‌های احتمالی را تشخیص داده و به رفع نواقص می‌پردازند.

تعمیر کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای

کنترل باکس به‌عنوان مغز و اتاق فرمان درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد و نقش مهم و اساسی در حرکت و کار درب اتوماتیک ایجاد می‌کند. معایبی که کنترل باکس دارد و در هنگام تعمیر باید به آن توجه کرد این است که در کنترل باکس، سیستم وقتی برنامه‌ریزی می‌شود از دوباره ریست می‌شود و تنظیمات قبلی آن از بین می‌رود. همچنین ولتاژ دستگاه افت کرده و میکرو کنترل از نو شروع به کار می‌کند.

درب اتوماتیک

تعمیر ریل و کاور درب اتوماتیک شیشه ای

ریل و کاور درب اتوماتیک شیشه‌ای جزو قطعاتی هستند که خرابی ندارند و فقط بر اساس سایش بعد از چند سال نیاز به تعویض دارند تا درب خودکار شیشه‌ای بتواند بدون نقص کارکرده و زیبایی ظاهری خود را حفظ کند.

اپراتور برای درب اتوماتیک شیشه‌ای

اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای از موتور، برد، هنگر، تسمه، کنترل باکس و… تشکیل‌شده است. در درب اتوماتیک شیشه‌ای از مدل‌های مختلف موتور استفاده می‌شود. اپراتور برای درب اتوماتیک شیشه‌ای که مدل‌های مختلفی دارد در پکیج‌های مختلفی ارائه می‌شود. هر پکیج و اپراتور مناسب مکان‌های تعیین‌شده، مشخص می‌باشند که در قیمت‌های مختلفی با توجه به کاربرد و قدرتشان ارائه می‌گردند.

نحوه کار اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای

این نوع درب بدین‌صورت است که در اپراتوری که به روی درب نصب‌شده است، با جمع شدن اهرم‌های موجود بر روی‌هم، درب بازشده و با باز شدن آن اهرم‌ها، درب بسته می‌شود. ولی در حالت نصب دیگر که اپراتور بر آستانه درب نصب‌شده است، عکس این حالت اتفاق می‌افتد. اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای با سرعتی ثابت باعث باز و بسته شدن درب به‌سادگی هرچه‌تمام‌تر می‌گردند. نحوه کار اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای  به حالت‌های مختلفی صورت می‌گیرد که به جهت باز و یا بسته شدن درب بستگی دارد.

حالت اول:

این اپراتور به روی آستانه درب اتوماتیک شیشه‌ای نصب می‌گردد تا درب به سمت خارج باز شود. دو اهرمِ به‌هم‌پیوسته، به این موتور متصل می‌شوند. با تشخیص حرکت یا وزن توسط حس‌گر، نیروی موتور به این بازوها انتقال‌یافته و باعث باز شدن درب می‌گردند.

 

حالت دوم:

اپراتور به روی درب قرار می‌گیرد و طبق گفته مراحل بالا، باز شدن درب رخ می‌دهد. تفاوت این دو حالت نصب، تنها جهت باز و بسته شدن درب است که جهت قرارگیری موتور (که باید در داخل ساختمان باشد) را با محدودیت مواجه می‌کند.

هماهنگی درب اتوماتیک شیشه‌ای با دیگر سیستم‌ها درب اتوماتیک شیشه‌ای را می‌توان با انواع سیستم‌ها ازجمله سیستم‌های اتوماسیون ادارات و سیستم‌های ضد حریق هماهنگ نمود. برخی از ساختمان‌ها دارای درب‌های خروج اضطراری هستند که به‌صورت اتوماتیک عمل می‌کنند. به این صورت که با تعریف موقعیت برای درب اتوماتیک، با تشخیص حرارت، دود و یا گاز، درب به‌صورت اتوماتیک عمل می‌کند و مسیر را برای خروج افراد باز می‌کند.

نکته قابل‌توجه این‌که برای درب‌های اضطراری تنها می‌توان از درب اتوماتیک شیشه‌ای  و یا درب اتوماتیک شیشه‌ای تاشو استفاده کرد؛ چراکه این درب‌ها در بین تمامی درب‌های اتوماتیک، دارای بیشترین میزان بازشو هستند، برخلاف درب‌های اتوماتیک کشویی یا تلسکوپی که بخشی از ورودی برای قرارگیری لت‌های ثابت اشغال می‌گردد.

درب اتوماتیک

 

تعمیر چشمی درب اتوماتیک شیشه ای-تعمیر چشمی درب اتوماتیک

برای فهمیدن این‌که چشمی درب اتوماتیک شیشه‌ای به‌خوبی کار نمی‌کند می‌توان آن را با رفت‌وآمد و سنجش این‌که در به‌درستی باز و بسته می‌شود امتحان کرد. برای مثال هنگامی‌که درب اتوماتیک هنگام ورود باز ولی بعد از ورود بسته نمی‌شود به احتمال خیلی زیاد چشمی و حسگر آن دچار اشکال شده و باید مورد بازبینی و در صورت نیاز مورد تعمیر قرار گیرد. در مواردی که مسیر چشمی کثیف شده باشد یا در مقابل نور خورشید نصب‌شده باشد، همین عمل مانع کار کردن چشمی می‌شود. بنابراین قبل از اقدام به تعمیر به این موارد باید دقت کرد، بعد از بررسی این موارد اگر چشمی دچار مشکل بود باید کار تعمیر چشمی درب اتوماتیک را به یک فرد کاردان و متخصص سپرد.

درب اتوماتیک

حتما بخوانید: شیشه بالکن

تعمیر ریموت درب اتوماتیک شیشه ای

ریموت که کار کنترل از راه دور و باز و بسته کردن درب اتوماتیک شیشه‌ای را دارد، به دلیل در دسترس بودن ریموت کنترل و قرارگیری آن در معرض خطر و خرابی و مقابل آفتاب بودن و… باعث می‌شود تا احتمال خرابی ریموت بالا باشد و نیاز به تعمیر ریموت درب اتوماتیک شیشه‌ای شود. در حالتی که در با فشار دادن ریموت باز نشود احتمال دارد که از حافظه پاک‌شده باشد یا اتصالات برقی دچار مشکل شده باشد. امکان وجود  دلایل احتمالی دیگری نیز وجود دارد که تشخیص و برطرف کردن ایرادات نیاز به یک متخصص مجرب دارد تا ایرادات را شناسایی کرده و بتواند آن را درصورت نیاز تعمیر یا تعویض نماید.

تعمیر بی واسطه درب اتوماتیک شیشه ای

لازم به ذکر است که تمامی تکنسین‌ها و متخصصان نصب و تعمیر این شرکت بی‌واسطه و با آشنایی کامل به موتور، کنترل باکس، سنسورهای مادون‌قرمز، رگلاژ، میکروسویچ ها، و دیگر اجزا کاملاً به صورت بی‌واسطه و تخصصی صورت می‌پذیرد. بعد از اتمام تعمیر بی‌واسطه درب اتوماتیک شیشه‌ای  برای هر قطعه تکنسین‌ها آن را چک و بررسی می‌کنند تا مشکلی وجود نداشته باشد. در صورت نیاز به نصب تکنسین‌ها کار خود را بدون واسطه و به‌طور کامل دقیق و باکیفیت انجام می‌دهند.

تعمیر درب ریموتی

درب اتوماتیک کاربرد فراوانی دارد و از طرفداران زیادی برخوردار می‌باشد دلیل این  استفاده زیاد مزایا و کاربردهایی است که درب اتوماتیک دارد. سهولت در رفت‌وآمد موجب شده تا در اغلب ورودی‌ها، مکان‌ها و فضاها مورداستفاده قرار بگیرد. برای استفاده راحتر از درب اتوماتیک آن را مجهز به ریموت و کنترل از راه دور می‌نمایند. تعمیر درب ریموتی باید به نحوه کار سنسور درب اتوماتیک دقت کرد تا بروز مشکل و خرابی را تشخیص داده و اقدام به تعمیر درب ریموتی نموده است.

آموزش تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه آموزشگاهای مختلفی برای آموزش تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای و انواع مختلف درب اتوماتیک وجود دارد، که افراد زیادی را وارد بازار کار می‌کند. درحالی‌که دوره‌ها و آموزش‌های مختصر و کمی ارائه می‌دهند. درصورتی‌که کار تعمیر درب‌های اتوماتیک کار بسیار تخصصی می‌باشد و نباید کار تعمیر و نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای خود را به دست افراد تازه‌کار و مبتدی سپرد.

درب اتوماتیک

عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای-عیب یابی درب اتوماتیک

با استفاده مداوم و پی‌درپی از درب اتوماتیک شیشه‌ای امکان ایجاد خرابی و کند شدن عملکرد درب افزایش پیدا می‌کند، برای رفع این مسئله باید در پی برطرف کردن ایرادات و عیب‌یابی درب اتوماتیک بود. در ادامه مواردی که موجب ایجاد عیب در عملکرد درب می‌شود و باید در زمان عیب‌یابی به آن‌ها اهمیت داد عنوان‌شده است. برای بررسی و عیب‌یابی درب اتوماتیک شیشه‌ای خود قبل از درخواست تکنسین موارد زیر را انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که سوئیچ قدرت روشن است و سوئیچ عملکرد روی دکمه اتوماتیک تنظیم‌شده است.

•   اطمینان حاصل کنید که باتری بک آپ شارژ می‌شود و باطری به‌درستی کار می‌کند.

•   اگر درب باز یا بسته نمی‌شود دکمه خاموش را 15 ثانیه نگه‌داشته اپراتور را خاموش‌کنید و سپس روشن کنید.

•   بررسی روشن بودن سنسورها و قرار نداشتن چیزی در مسیر درب اتوماتیک و سنسورهاست.

•   بررسی کارکرد دقیق باتری و ریموت کنترل.

با برسی تمامی این عوامل اگر نقص و ضعفی در کارکرد درب اتوماتیک شیشه‌ای مشاهده کردید بهتر است که برای رفع نقص و تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای حتماً با گروه متخصص نصب و تعمیر رامادر در ارتباط باشید، تا کار تعمیر و رفع نقص درب اتوماتیک شما در کمترین زمان با کیفیت بالا انجام شود.

درب اتوماتیک

تعمیر متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای به دلیل سهولت در رفت‌وآمد و استفاده آسان از آن همواره مورد توجه بوده و اکثر افراد اقدام به نصب در اتوماتیک شیشه‌ای می‌نمایند. در نصب درب اتوماتیک از یراق‌آلات و متعلقات دیگری علاوه بر شیشه و فریم استفاده می‌گردد که هرکدام در عملکرد درست و بدون مشکل درب اتوماتیک شیشه‌ای دخیل می‌باشند. هنگامی‌که این متعلقات با مشکل مواجه شوند اقدام به تعمیر متعلقات درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌نماییم.

می‌توانید برای دریافت خدمات تعمیر متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای خود با خدمات پس از فروش رامادر در تماس باشید. اگر درب اتوماتیک شیشه‌ای شما توسط رامادر نصب و اجراشده باشد شامل گارانتی بوده و تعمیر متعلقات درب اتوماتیک شیشه‌ای توسط گروه مجرب تکنسین‌ها انجام می‌شود و درصورتی‌که کار نصب و اجرا توسط افراد و شرکت‌های دیگر صورت پذیرد برای تعمیر متعلقات درب اتوماتیک شیشه‌ای هزینه‌ای دریافت می‌گردد.

 

خرابی درب اتوماتیک

ممکن است که برایتان پیش‌آمده باشد که درب اتوماتیک دچار مشکل شده و کار نکند. خرابی درب اتوماتیک همواره دلایل بسیاری داشته که با بررسی درب اتوماتیک و تک‌تک اجزای آن به خرابی ایجادشده پی برد و سعی در برطرف نمودن آن کرد تا درب اتوماتیک باکیفیت قبل کار آرایی داشته باشد. رامادر در زمینه اجرای درب اتوماتیک خدمات ویژه و منحصر به فردی ارائه می‌دهد که نشان از تضمین کالا و کیفیت بالای قطعات و تک‌تک اجزای درب اتوماتیک می‌باشد. با بررسی خرابی درب اتوماتیک خود باید با یک کارشناس مجرب و کاردان در ارتباط باشید. رامادر با داشتن تکنسین‌های نصب مجرب و خدمات پس از فروش این نگرانی را در رابطه با خرابی درب اتوماتیک به‌طورقطع و کل برای مشتریان خود از بین برده است. به‌طوری‌که فقط با یک تماس در اسرع وقت با ارجاع تکنسین‌ها به محل موردنظر خرابی درب اتوماتیک شناسایی و رفع می‌گردد.

خدمات و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

اولین نکته ای که در خرید این محصول می بایست توجه نمود این است که، باید از فروشندگان با سابقه درخشان و تعهد بالای خدمات پس از فروش خریداری کرد. در ابتدای امر این نکته باید مورد توجه باشد که قیمت ارایه شده هر شرکتی با احتساب بر خدمات واقعی بنا شده و بالا و پایین بودن قیمت های هر شرکتی بر چه اساس و مبنایی می باشد، این که اولین مورد در خریدار قبل از بررسی کردن رزومه شرکت و با در نظر نگرفتن کیفیت محصول قیمت آن باشد و در صورتی که در طول دوران شامل گارانتی به مشکل بر بخورند می بایست ماوالتفاوت  بیشتری نسبت به ارزان خریداری کردن اولیه پرداخت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/xngtdfab...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/xngtdfab/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34