تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد شامل عیب یابی، تغییر تنظیمات، ریست‌ کردن، رفع مشکل موتور، برد و مدار و … می باشد. این موارد باید با توجه به مشکل درب توسط تعمیرکار در محل بررسی شوند تا علت به درستی تشخیص داده شود. این خدمات در مناطق مختلف مانند شمال تهران و منطقه سعادت آباد نیز قابل ارائه هستند. در نتیجه تنها با یک تماس می توانید مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. با توجه به نوع خرابی، تعمیر یا تعویض باید توسط تعمیر کار انجام شود. در این حالت ممکن است هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به نوع مشکل و راه حل آن متفاوت باشد. تعمیرات درب شیشه ای باید توسط متخصص انجام شود تا عملکرد درب دچار مشکل نشود.

قبل از تعمیر درب اتوماتیک شیشه  ای باید نسبت به تعمیر آن اقدام شود. در این صورت می تواند روش مطمئنی برای رفع مشکل اتخاذ کرد. در این مطلب به شرح مشکلات رایج در درب های برقی خواهیم پرداخت. اما قبل از آن باید یک بررسی توسط شما انجام شود تا شرح حال بهتری بتوانید به متخصص ارائه دهید. تعمیر جک درب برقی ریلی سعادت آباد نیز از دیگر خدمات سایت و شرکت تهران درب می باشد.

مراحل اولیه بررسی عیب و خرابی درب اتوماتیک شیشه ای

به منظور رفع مشکل و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد به صورت دقیق و اصولی، باید مشتری شرح حال کاملی از مشکل ایجادشده، ارائه دهد. در این صورت باید موارد ذکرشده در ادامه مطلب توسط وی بررسی شود.

  • اطمینان از روشن‌بودن سوئیچ قدرت درب اتوماتیک شیشه ای و تنظیم شدن آن روی دکمه اتوماتیک
  • بررسی باتری درب اتوماتیک شیشه ای
  • نگه‌داشتن دکمه خاموش درب در حدود 15 ثانیه در صورت مشکل در باز و بسته‌شدن درب و دوباره راه‌اندازی آن
  • اطمینان از قرارگیری چیزی در مسیر باز و بسته‌شدن درب
  • بررسی عملکرد ریموت کنترل درب برقی

بعد از بررسی این موارد در صورت عدم حل مشکل درب اتوماتیک شیشه ای می توانید تعمیرکار درب اتوماتیک را در جریان بگذارید تا بتواند با عیب یابی، مشکل اساسی را حل نماید. به منظور تعمیر جک درب پارکینگ در سعادت آباد می توانید با تعمیرکاران ما در تهران درب در تماس باشید. در ادامه به ذکر مشکلات رایج در تعمیرات درب برقی را ذکر خواهیم کرد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد
تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد

مشکلات رایج در تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد

به دلیل استفاده مداوم از درب های اتوماتیک شیشه ای، امکان بروز مشکل و خرابی در آن زیاد است. این مشکلات ممکن است نیاز به تعمیرات جزئی یا اساسی داشته‌باشند. به همین دلیل تعمیرکار درب اتوماتیک شیشه ای باید با مشکلات آشنا باشد. در این بخش رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای را ذکر خواهیم کرد. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ولنجک یکی دیگر از خدمات ما در شرکت تهران درب است.

عدم تراز بودن درب اتوماتیک

تعیین فاصله مناسب با زمین در هنگام نصب درب اتوماتیک شیشه ای باید توسط نصاب به بهترین شکل ممکن و به صورت اصولی انجام شود. در صورت کم بودن میزان فاصله با زمین، در هنگام کار درب اتوماتیک شیشه ای این سیستم دچار اصطکاک می شود. در نتیجه ممکن است به موتور فشار بیاد و این قطعه دچار مشکل شود. تعمیر جک پارکینگ جنت آباد نیز یکی دیگر از خدماتی است که توسط کارشناسان انجام می شود.

بروز مشکل در تسمه های درب اتوماتیک

یکی از رایج ترین مشکلات درب اتوماتیک شیشه ای شل شدن تسمه است. این مشکل می تواند در روند کار درب برقی، اختلال ایجاد کند. به همین دلیل توصیه می شود که توسط تعمیرکار بررسی شود. در این حالت نصاب و تعمیرکار باید تسمه شُل‌شده را در جای خود قرار دهد و آن را سفت کند. در این حالت باید تسمه در جای خود دقیقا قرار بگیرد. شاید تصور کنید که این قطعه ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد؛ اما اغلب تسمه به ندرت نیاز به تعویض دارد. تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد با بهترین خدمات به مشتریان ارائه می شود.

عدم کارکرد درست موتور درب اتوماتیک شیشه ای

یکی دیگر از مشکلات رایج  در تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد، عدم عملکرد درست موتور است. این قطعه نقش مهمی در کارکرد این سیستم برقی دارد و باید به صورت دقیق بررسی شود، تا در صورت نیاز تعمیر و تعویض شود. معمولا قبل از هر اقدامی، تعمیرکار درب اتوماتیک نسبت به ریست کردن دستگاه اقدام می کند. در این حالت تنظیمات درب بازیابی می شود و امکان مجدد تنظیم درب وجود دارد. اگر با ریست کردن درب اتوماتیک شیشه ای، مشکل ناشی از موتور حل نشود ممکن است قطعاتی ماتند انکودر دچار مشکل شده باشند. این قطعه باید از درب جدا شود و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شود. تعمیر کرکره برقی جنت آباد نیز به عنوان یکی از خدمات و سرویس دوره ای شرکت توسط کارشناسان انجام می شود.

وجود تنظیمات اشتباه درب اتوماتیک

همانطور که می دانید درب های اتوماتیک باید در هنگام نصب تنظیم شوند. در صورتی که تنظیمات به صورت اشتباه انجام شود، ممکن است درب در هنگام استفاده با مشکل روبرو شود. به همین دلیل توصیه می شود که تنظیمات اولیه درب توسط متخصص انجام شود. اغلب تعمیرکار درب اتوماتیک شیشه ای با ریست کردن آن می تواند مشکل اشتباه بودن تنظیمات اولیه را حل کند. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران توسط تعمیرکار با تجربه باید صورت بگیرد.

روش خلاص کردن اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای در هنگام عیب یابی

گاهی به منظور عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد، تعمیرکار باید نسبت به خلاص کردن اپراتور، اقدام کند. در این صورت باید مراحل زیر انجام شوند:

  • قطع برق ورودی به منظور خلاص کردن موتور: در این صورت می توان لت های متحرک درب اتوماتیک را به منظور باز کردن آن، با دست حرکت دهید.
  • زدن کلید کنترل عملکرد اپراتور درب اتوماتیک: یک روش دیگر به منظور خلاص کردن اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای، استفاده از کلید کنترل است.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای چقدر است؟

به منظور اطلاع از هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد، می توانید با شماره 09127793421 بگیرید. مشاوران ما در شرکت تهران درب اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد. معمولا هزینه تعمیرات درب برقی با توجه به نوع مشکل تعیین می شود. این خدمات در مناطق مختلف مانند شمال تهران و محله سعادت آباد نیز ارائه می شود.

تماس