تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران، عیب یابی، ریست، تعمیرات مدار و مشکلات مربوط به آن توسط تعمیرکار با تجربه به صورت تخصصی انجام می شود. هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای بستگی به نوع مشکل و خرابی قطعه مورد نظر دارد. شرکت تهران درب در زمینه ارائه خدمات فروش، نصب و تعمیرات درب برقی فعالیت گسترده ای دارد. با توجه به خرابی قطعه مورد نظر و یا نیاز به تعویض قطعات، ممکن است قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای، متفاوت باشد. مزایای این سیستم موجب شده‌است تا جایگزین درب های دستی قدیمی شود. اما استفاده بیش از حد و یا ناصحیح می تواند منجر به بروز مشکل در عملکرد و کارایی درب شود. تمامی خدمات شرکت در مناطق تحت پوشش مانند جنوب تهران به مشتریان قابل ارائه هستند. به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی جنوب تهران می توانید با کارشناسان ما در تهران درب در تماس باشید.

عدم باز و بسته‌شدن درب اتوماتیک شیشه ای، به هم ریختگی تنظیمات و … ممکن است از مشکلات پیش رو برای مشتریان باشند. در هر صورت باید سیستم مورد نظر به صورت حضوری در محل بررسی شود تا متخصص بتواند عیب آن را تشخیص دهد. خدمات دیگری مانند تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ شرق تهران نیز در این مجموعه ارائه می شوند. در ادامه به روش های عیب یابی در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای خواهیم پرداخت.

مراحل عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران

همانطور که می دانید سیستم هایی که به صورت برقی و مکانیکی طراحی می شوند، ممکن است در اثر استفاده مستمر دچار مشکل شوند. مثلا درب اتوماتیک شیشه ای در یک فروشگاه بزرگ، ممکن است بعد از استفاده مداوم و پی در پی به دلیل رفت و آمد زیاد، خراب شود! به همین دلیل همواره سرویس و تعمیرات درب برقی توسط افراد متخصص مورد نیاز خواهد بود. تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد نیز از دیگر خدمات شرکت تهران درب است. در این بخش به شرح مراحل عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران خواهیم پرداخت توسط شما قبل از حضور متخصص خواهیم پرداخت.

 • بررسی برق ورودی درب اتوماتیک شیشه ای متصل به فیوز در صورت عدم وجود اتصال برقی
 • اطمینان از روشن بودن کلید روی برد درب
 • خاموش کردن با استفاده از دکمه و روشن کردن آن بعد از 15 ثانیه در صورت عدم باز و بسته‌شدن آن ( ریست کردن درب اتوماتیک)
 • بررسی اینکه وسیله ای در بین درب جا نمانده باشد!
 • اطمینان از تمیزی سنسور های ترکیبی بالا و جانبی
 • تعویض باتری در صورت عدم کارکرد ریموت
 • در صورت وجود صدای ناهنجار در هنگام باز و بسته‌شدن درب، ریل بالا توسط دستمال مرطوب تمیز شود.
تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران
تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران

تعمیر درب برقی توسط تعمیرکار با تجربه

همانطور که در بالا ذکر شد، به منظور عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران، باید قبل از حضور تعمیرکار بررسی های ذکرشده انجام شود. به هیچ عنوان نباید تعمیرات تخصصی توسط افراد بی تجربه انجام شود. تعمیرکار درب شیشه ای اتوماتیک باید نسبت به عیب یابی و تعمیر تخصصی در این زمینه اقدام کند. یکی از بخش های مهم درب اتوماتیک شیشه ای، موتور آن است. این بخش می تواند منجر به افزایش هزینه تعمیر درب اتوماتیک شود. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس نیز توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه ای تهران

همانطور که ذکر شد موتور یکی از قسمت های بسیار مهم درب اتوماتیک است که باید توسط متخصص عیب یابی و تعمیر شود. در این بخش مواردی را ذکر خواهیم کرد که نشان می دهد موتور نیاز به تعمیر یا تعویض دارد:

 • با وجود تمیز بودن ریل، در هنگام باز و بسته‌شدن درب صدای گوش خراشی به گوش می رسد.
 • زیاد شدن سرعت باز و بسته شدن درب
 • عملکرد درب  و موتور به صورت هندل وار در هنگام باز و بسته شدن
 • عدم وجود قدرت و توانایی لازم برای باز و بسته شدن

در صورت وجود علائم و نشانه های ذکرشده باید نسبت به عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای آن اقدام شود. درب اتوماتیک شیشه ای از اجزای مختلفی تشکیل شده است. هر کدام از این متعلقات می توانند در هنگام استفاده از درب دچار اختلال شوند. در این صورت می تواند هزینه تعمیر درب اتوماتیک متفاوت باشد. سایر اجزا مانند کنترل باکس، ریل، چشمی و حسگر و … نیز ممکن است در طی کار با درب اتوماتیک نیز دچار مشکل شوند. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد نیز توسط تعمیرکاران با کیفیت بالا انجام می شود.

ريست كردن درب اتوماتيك شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای به عنوان یک سیستم کنترل کننده از راه دور، عملکردش برنامه ریزی شده است. این سیستم می تواند در حین استفاده از آن، دچار اختلال شود. گاهی برای بازگردانی عملکرد دستگاه باید نسبت به ریست کردن دستگاه اقدام شود. گاهی از این طریق، تعمیرکار می تواند نسبت به عیب یابی آن اقدام کند. فرقی نمی کند که درب اتوماتیک، جک پارکینگ و کرکره برقی باشد، در هر صورت می توان با ریست کردن آن مشکلات مختلف آن را برطرف کرد.

شاید این سوال پیش آید که چه زمانی برای ریست کردن درب اتوماتیک شیشه ای باید اقدام شود؟ برخی از اختلالات درب اتوماتیک می توانند منجر به ایجاد اختلال در عملکرد درب شوند. به همچنین دلیل سرویس کار درب تصمیم می گیرد که ریست کردن درب را اجرایی کند. اغلب زمانی که ریموت باز و بسته کردن درب گم شود، ریست کردن آن در دستور کار قرار می گیرد. در این حالت درب به حالت تنظیمات کارخانه بر می گردد و با ریموت جدید قابل برنامه ریزی و تنظیم مجدد است. علاوه بر موارد ذکر شده تعمیر کرکره برقی جنوب تهران نیز توسط شرکت تهران درب انجام می شود.

تماس با تعمیرکار درب اتوماتیک شیشه ای

شما با تماس با شماره 09127793421 می توانید در جهت دریافت خدمات مربوط به تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جنوب تهران اقدام کنید. کارشناسان ما در صورت قرارگیری شما در محدوده قابل پوشش، در کوتاه ترین زمان ممکن به منظور عیب یابی سیستم به محل اعزام می شوند. در این صورت قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای بستگی به نوع خرابی دارد.

تماس