تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد

تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد

‌تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد، جک ریلی، تنظیم، روغن کاری، رفع صدای درب، باز و بسته‌نشدن درب و … توسط تعمیرکار باتجربه با هزینه مناسب، انجام می شود. قیمت تعمیر جک ریلی پارکینگ بستگی به عوامل زیادی دارد. معمولا با توجه به نوع مشکل و خرابی، هزینه تعمیرات جک ریلی مشخص می شود. می توانید به منظور اطلاع از هزینه نهایی، با کارشناسان ما در تهران درب در تماس باشید. تعمیر و ارائه خدمات سرویس در نقاط مختلف تهران مانند جنت آباد قابل ارائه است. تعمیر جک درب برقی ریلی شمال تهران توسط بهترین متخصصین انجام می شود.

گاهی ممکن است مشکل درب اتوماتیک یک مورد جزئی و ساده باشد. مثلا تمام‌شدن باتری ریموت موجب می شود که درب بازوبسته نشود! در این صورت تعمیرکار جک ریلی پارکینگ، در هنگام عیب یابی، باتری را مورد بررسی قرار می دهد. در این صورت با عیب یابی اولیه می تواند مشکل را بر طرف کند. تعمیرات مربوط به موتور جک، کنترل باکس، چشمی، ریموت جک و … از دیگر مواردی است که توسط تعمیرکار جک ریلی انجام می شود. تعمیر جک پارکینگ جنت آباد با بهترین کیفیت از طرف شرکت تهران درب انجام می شود.

رایج ترین مشکلات تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد

به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد، تعمیرکار باید با رایج ترین مشکلات آن آشنا باشد. معمولا تعمیرکاران با تجربه به منظور عیب یابی جک ریلی باید با این موارد آشنایی داشته باشند تا بتوانند بهترین روش را انتخاب کنند. در غیر این صورت ممکن است یک مشکل که دارای راه حل ساده ای می باشد، نیز به راحتی تشخیص داده‌نشود. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سعادت آباد نیز از دیگر خدمات شرکت است. در این بخش به رایج ترین مشکلات تعمیر جک ریلی پارکینگ خواهیم پرداخت.

 • به هم خوردن تنظیمات اولیه و عدم باز و بسته‌شدن درب به صورت دقیق
 • قطعی برق و عدم باز شدن درب ریلی پارکینگ
 • ایجاد اختلال بین فرستنده و گیرنده
 • بروز اختلال و گیر کردن چرخ دنده ها در مسیری که درب باز و بسته می شود.
 • تمام شدن باتری ریموت جک ریلی و در نتیجه عدم کارایی آن
 • بروز شکستگی در ریل ها در مسیر حرکت درب ریلی
 • تراز نبودن حرکت درب برقی در مسیر
 • اختلال در خرابی و مشکل سنسور چشمی جک ریلی
 • صدای ناهنجار هنگام باز و بسته شدن درب برقی ریلی
 • بسته نشدن درب برقی ریلی
 • بروز خطا و مشکل در مرکز کنترل جک درب ریلی
تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد
تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد

دلایل خرابی جک درب برقی ریلی

تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد با توجه به نوع خرابی انجام می شود. آشنایی با عمده ترین خرابی های جک ریلی می تواند به تعمیرکار برای عیب یابی آن کمک کند. اصلی ترین بخش درب ریلی پارکینگ، جک آن است. بروز ایراد در جک درب ریلی می تواند موجب عدم کارکرد درست دستگاه شود. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس نیز از دیگر خدمات شرکت تهران درب است. در صورت تشخیص درست، ممکن است تعمیر این قطعه با هزینه بسیار کمی انجام شود. با توجه به وجود قطعات دیگر، ممکن است سایر قطعات نیز دچار مشکل شوند. در ادامه به سایر قطعات جک ریلی که می توانند خراب شوند، خواهیم پرداخت.

 • بروز ایراد در گیربکس درب ریلی
 • خرابی چرخ دنده های جک ریلی پارکینگ
 • بروز مشکل در استاتور درب ریلی و سیم پیچ های موتور
 • بروز خشکی در بلبرینگ

رفع صدای درب ریلی

یکی از مشکلات رایج در انواع جک درب برقی ریلی بروز سر و صدای زیاد در هنگام بازوبسته‌شدن آن است. درب ریلی جک پارکینگ اغلب برای درب هایی به کار می رود که آهنی و بزرگ هستند. بروز صدای آزاردهنده در هنگام باز و بسته‌شدن می تواند موجب آلودگی صوتی در محیط شود. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند که این صدا توسط تعمیرکار رفع شود. تعمیر کرکره برقی جنت آباد نیز یکی از خدماتی است که توسط تعمیرکار با تجربه ارائه می شود.

برخی از قطعات می توانند موجب بروز صدا در درب پارکینگ شوند. در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد.

 • خود درب نصب شده برای پارکینگ، کارخانه، دامداری و …
 • بروز مشکل در غلتک های جک ریلی
 • مکانیزم باز و بسته شدن درب
 • ایراد در فنرهای اکستنشن جک ریلی پارکینگ

قیمت تعمیر جک درب برقی ریلی

تعمیر خرابی قطعات مختلف جک ریلی پارکینگ دارای روش های خاصی است. به همین دلیل هزینه و قیمت تعمیر جک درب برقی ریلی نیز بر اساس نوع مشکل برای هر کدام از این قطعات مانند موتور، برد، سنسور و … تعیین می شود. به همین دلیل باید بر همین اساس قیمت نهایی تعیین شود. به منظور برآورد هزینه تعمیر جک ریلی باید تعمیرکار شرح حال کاملی از نوع خرابی جک ریلی دریافت کند و بر اساس آن، هزینه را مشخص کند. برخی از عوامل می توانند تاثیر زیاد و مستقیمی روی تعیین هزینه داشته باشند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

 • نوع خرابی به وجود آمده برای درب ریلی برقی
 • نوع برند قطعات به کار رفته در جک ریلی
 • ابعاد و اندازه درب ریلی
 • نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات معیوب
 • وجود نوسانات در قیمت قطعات و دستمزد تعمیرکار

موارد ذکرشده در تعیین قیمت نهایی تعمیرات درب های برقی بسیار موثر هستند. به منظور برآورد قیمت، امکان تماس با تعمیرکاران شرکت وجود دارد. در این صورت می توان هزینه را بهتر برآورد کرد. هزینه تعمیر قطعات جک ریلی مختلف مانند موتور، برد، سنسور، درب و … با یکدیگر متفاوت است. درنتیجه در صورتی که هر کدام از این قطعات دچار خرابی شوند، به منظور تعمیر یا تعویض آنها باید هزینه متفاوتی پرداخت شود. از این رو نمی توان هزینه مشخصی را به مظور تعمیر جک ریلی تعیین کرد. تعمیر جک درب برقی ریلی غرب تهران نیز یکی دیگر از خدمات مجموعه تهران درب می باشد.

قیمت تعمیر جک درب های پارکینگی

یکی از خرابی های رایج در درب های ریلی دارای جک که به صورت برقی و با ریموت بازوبسته می شوند، بروز مشکل و خرابی جک است. این قطعه مهم ترین بخش این سیستم است و گاهی ممکن است به دلیل بروز خرابی، موجب شود که درب بازوبسته نشود. تعمیر جک درب برقی پارکینگ بسیار تخصصی است و به هیچ عنوان نباید توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود. البته مشکل باز و بسته نشدن درب جک ریلی تنها به علت خرابی جک نیست و ممکن است به دلیل ایراد و خرابی موتور نیز باشد. تعمیر درب برقی جنت آباد نیز توسط تعمیرکاران با بهترین کیفیت انجام می شود.

تماس با تعمیرکار برای تعمیر درب ریلی پارکینگ

به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد می توانید با شرکت تهران درب تماس بگیرید. ما در این شرکت با ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی به بهترین شکل ممکن، در تلاش هستیم تا رضایت مشتریان را جلب کنیم. در مناطق مختلف تهران مانند جنت آباد، امکان ارائه خدمات به مشتریان وجود دارد. در صورتی که در مناطق تحت پوشش شرکت برای ارائه خدمات ساکن باشید، امکان اعزام تعمیرکار با تجربه به محل وجود دارد. تعمیر جک درب برقی ریلی سعادت آباد نیز در این مجموعه توسط تعمیرکاران ارائه می شود.

به منظور تعمیر جک ریلی پارکینگ در شمال تهران و سایر مناطق آن، می توانید با کارشناسان ما در تهران درب در تماس باشید. بدین منظور امکان تماس با شماره 09127793421 تماس بگیرید تا تعمیرکار با تجربه در کوتاه ترین زمان ممکن به منظور عیب یابی و تعمیر جک ریلی اقدام کند.

تماس