تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس

تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس

تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس، تنظیمات جک پارکینگ، رفع صدای درب و روغن کاری درب و کلیه تعمیرات مربوط به آن در شرکت تهران درب توسط متخصص انجام می شود. می توانید به منظور اطلاع از قیمت تعمیر جک پارکینگ، می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. تنظیم درب ریلی، رفع صدای درب و … از مشکلاتی است که باید توسط تعمیرکار رفع شوند. با توجه به نوع درب، قطعات آن و نوع مشکل آن هزینه تعمیرات ممکن است متفاوت باشد. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ شرق تهران نیز در این مجموعه ارائه می شود. این خدمات برای مناطق مختلف مانند تهرانپارس قابل ارائه می باشد. تعمیر کرکره برقی شرق تهران نیز توسط تعمیرکاران شرکت انجام می شود.

گاهی دلیل خرابی جک درب برقی ریلی می تواند عدم روغن کاری باشد. این مورد باید توسط متخصص بررسی شود و اقدامات لازم صورت بگیرد. فروش، نصب و تعمیرات درب ریلی پارکینگ توسط بهترین تعمیرکاران صورت می گیرد. این درب اتوماتیک دارای مزایی بی شماری است؛ اما ممکن است در اثر مداومت در استفاده یا استفاده ناصحیح دچار مشکل شود. در این صورت باید برای تعمیر آن اقدام شود. در ادامه به رایج ترین مشکلات درب برقی ریلی اشاره خواهیم کرد. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس نیز از دیگر خدمات مربوط به شرکت تهران درب است.

رایج ترین مشکلات در تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس

به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی باید با رایج ترین مشکلات آن آشنا شویم. تعمیرکار جک پارکینگ با این موارد آشنایی دارد و بهترین تصمیم را جهت تعمیر درب اتخاذ خواهد کرد. باید به این نکته توجه کنید که در صورت بروز مشکل باید در کوتاه ترین زمان ممکن، حل شود. زیرا عدم تعمیر خرابی می تواند منجر به ایجاد مشکل کلی در سیستم جک درب ریلی شود. در کارخانجات و ساختمان های مدرن امروزی از جک درب ریلی برقی به عنوان درب پارکینگ استفاده می شود. باز و بسته‌شدن این درب ها به صورت کشویی می باشد. در واقع در این ساختمان ها فضای کمی برای باز و بسته‌کردن درب وجود دارد. تعمیر جک درب برقی ریلی جنت آباد نیز مانند تهران پارس توسط بهترین تعمیرکاران شرکت انجام می شود.

به همین دلیل درب باید به صورت ریلی بازوبسته شود. در ادامه به رایج ترین مشکلات جک درب برقی ریلی تهرانپارس خواهیم پرداخت.

 • بروز مشکل در تنظیم دقیق و ایجاد اختلال در روند باز و بسته شدن جک درب ریلی
 • قطعی برق و عدم باز شدن درب ریلی پارکینگ
 • عدم ارتباط درست بین فرستنده و گیرنده جک درب ریلی
 • تمام شدن باتری و عدم کارکرد صحیح ریموت کنترلر
 • شکستگی ریل و یا تغییر شکل ریل در مسیر حرکت
 • تراز نبودن مسیر حرکت درب برقی ریلی
 • ایراد در سنسور چشمی گیرنده درب
 • ایجاد صدای انفجار در هنگام باز و بسته شدن درب
 • عدم بسته شدن درب برقی
 • بروز خرابی در مرکز کنترل جک
 • باز وبسته شدن درب به صورت ناقص
 • ایجاد مکث در زمان باز وبسته شدن جک درب ریلی برقی
 • روشن بودن موتور بعد از بسته شدن درب
تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس
تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس

مراحل تعمیر درب ریلی برقی تهران

به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس، باید مراحل بررسی و چک کردن آن به صورت اصولی صورت بگیرد. این کار بهتر است توسط نصاب و تعمیرکار با تجربه صورت بگیرد. در این صورت امکان عیب یابی بیشتر خواهد بود. به همین دلیل توصیه می شود که به منظور آشنایی با این مراحل، موارد زیر را بررسی کنید. مراحل تعمیر درب ریلی برقی عبارتند از:

تمام شدن باتری

همانطور که می دانید درب های برقی از طریق ریموت باز و بسته می شوند. به همین دلیل قبل از هر چیز باید این مورد توسط تعمیرکار بررسی شود. ممکن است که باز و بسته شدن آن توسط کارت هوشمند انجام شود. در صورتی که باتری آن تمام شده باشد، با فشردن دکمه درب باز و بسته نخواهد شد. در این حالت باید در اولین قدم، تست سالم بودن درب را انجام دهیم. باید باتری را تعویض کنیم تا از سالم بودن ریموت اطمینان کسب کنیم. تعمیر جک درب برقی ریلی ولنجک به عنوان یکی از خدمات و سرویس های دوره ای به مشتریان قابل ارائه می باشد. به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی غرب تهران تمامی موارد ذکر شده باید بررسی شوند.

بروز مشکل در خلاص کن جک درب برقی ریلی تهرانپارس

یکی از قطعات مهم در درب های اتوماتیک، بروز مشکل در خلاص کن است. در این حالت کلید خلاص کن دچار مشکل می شود. اغلب این مورد زمانی اتفاق می افتد که موتور درجا کار می کند. این مورد نشان می دهد که مشکل از خلاص کن جک درب برقی ریلی است. اگر در این حالت ایرادی در عملکرد موتور مشاهده شود باید هر چه سریعتر با تعمیرکار تماس بگیرید. زیرا موتور نسبت به سایر اجزای این سیستم دارای قیمت بالاتری است. در نتیجه نباید مشکل در عملکرد آن را نادیده بگیرید.

بررسی فیوز جک درب برقی ریلی

بعد از کسب اطمینان از عملکرد ریموت، باید فیوز چک شود. بدین منظور باید هنگام استفاده از ریموت، با نزدیک شدن به دستگاه مرکزی، توجه کنید که صدایی از آن به گوش می رسد یا نه. این صدا نشان دهنده دریافت سیگنال موفق است.

بروز مشکل در جک درب ریلی

یکی از اصلی ترین مشکلات رایج، بروز ایراد در جک درب ریلی است. این خرابی می تواند منجر به از کار افتادن درب شود. در این حالت درب دیگر باز و بسته نمی شود. تعمیر این قطعه امری کاملا تخصصی است و نیازمند مهارت بسیار زیادی از طرف تعمیرکار است. شاید اولین نشانه از خرابی جک، همین باز و بسته نشدن آن باشد. به همین دلیل باید توسط تعمیرکار در ابتدا این مورد چک شود. تعمیر درب های دولنگه و ریلی از خدمات اصلی شرکت تهران درب می باشد.

هزینه تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس

به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس، می توانید از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران در این زمینه استفاده کنید. ما در شرکت تهران درب، با استفاده از بهترین متخصصین خدمات را در سطح مطلوبی به مشتریان ارائه می کنیم. می توانید با شماره 09127793421 در تماس باشید. هزینه تعمیر جک درب برقی بستگی به نوع خرابی قطعه مورد نظر دارد. تعمیر موتور جک درب برقی ریلی نسبت به سایر قطعات بیشتر است.

تماس