تعمیرات جک درب پارکینگ تهرانپارس

تعمیرات جک درب پارکینگ تهرانپارس

تعمیرات جک درب پارکینگ تهرانپارس

یکی از اجزای بسیار حیاتی و مهم برای هر ساختمان یا مجتمعی جک پارکینگ می باشد. سالم بودن و عملکرد صحیح جک پارکینگ اهمیت بسیاری دارد، زیرا کاربران امنیت، راحتی و سهولت برای دسترسی به منازل و محیط‌های پارکینگ داشته باشند. در صورتی که جک پارکینگ دچار خرابی و نقص فنی شود، مشکلاتی زیادی برای رفت و آمد و تردد به وجود می آورد. بنابراین، تعمیر جک پارکینگ امری بسیار حیاتی و ضروری است. جهت اطمینان خاطر خود از تعمیر درست، ضمانت و گارانتی می توانید با شرکت تهران درب یا شماره 7793421-0912 تماس بگیرید. تکنسین های حرفه ای و کاربلد ما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمامی نقاط تهران از جمله تهرانپارس حاضر می شوند و به بهترین شکل تعمیرات جک درب پارکینگ تهرانپارس را انجام می دهند.

مشکلات عمده جک درب پارکینگی در تهرانپارس

در عملکرد جک دربهای پارکینگ بعضی مشکلات کاملا طبیعی هستند و زیاد اتفاق می‌افتند. اتفاقاتی مانند :

 •  باز و بسته شدن درب به صورت نیمه باز یا نیمه بسته
 • مشکلاتی ماننده قطعی برق ورودی یا خرابی فیوز
 • خرابی یا بروز مشکل در استارتر جک
 • شکستن بازوهای جک
 • به هم ریختن تنظیمات لنگه های درب
 •  استفاده بیش از حد و بی‌رویه از درب پارکینگ
 • استفاده از قطعات بی کیفیت و غیر استاندارد در تعمیرات و تعویض قطعات آسیب دیده
 •  تنظیمات و تعادل نامناسب جک پارکینگ
 • خرابی یا سوختگی برد
 • خرابی یا وجود مشکل در سیستم ایمنی درب
 • درب ها به صورت نیمه باز بوده ولی موتور همچنان کار می کند
 • خرابی قطعات داخلی جک، مانند موتورها، سنسورها و سیستم‌های الکترومکانیکی
 • جک با وزن و اندازه نامناسب برای حمل و نقل درب
 • عدم کاvکرد خلاص کن جک در زمان قطع شدن جریان برق
تعمیرات جک درب پارکینگ تهرانپارس
تعمیرات جک درب پارکینگ تهرانپارس

صدای ناهنجار

صدای ناهنجار زمان باز و بسته شدن درب می تواند زنگ خطر مهمی برای جک پارکیگ باشد. خشک شدن اجزاء داخلی جک یا خراب شدن یکی از قطعات آن می تواند دلیل به صدا افتادن درب شود. اگر صدایی شنیدید سریعا برای تعمیر اقدام کنید تا باعث به وجود آمدن مشکلات دیگری نشود. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای تهرانپارس توسط تعمیرکار با تجربه در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام می باشد.

درب ها

سنگین بودن درب به هنگام باز و بسته شدن نشانه ی خرابی آن است. این مورد می‌تواند ناشی از خرابی قطعات داخلی جک باشد. همچنین اگر بتوانید  به موقع عیب یابی کنید هزینه تعمیر جک کمتر و تعمیر آن تر می شود. داخل درب جک، اجزاء ریز بسیاری وجود دارند که شناسایی و عیب‌یابی آن‌ها سخت بوده و باید به تعمیر‌کار بسپارید. به منظور تعمیر جک درب برقی ریلی تهرانپارس می توانید از تعمیرکار با تجربه شرکت تهران درب استفاده کنید.

پیچ ها

با گذشت زمان به دلیل استفاده ی مکرر از درب پارکینگ، ممکن است بعضی از پیچ هایی که به بخش های متحرک ارتباط دارند شل شوند.

شل شدن همین پیچ ها می تواند دلیل خوبی برای ایجاد اخلال و خرابی در جک ها باشند. پس شما می‌توانید با سفت کردن این پیچ‌های شل شده، از بروز این مشکل جلوگیری کرده و باعث طولانی‌تر شدن عمر مفید درب برقی پارکینگ شوید.

چشمی 

از دیگر دلایلی که می تواند مانع از باز و بسته شدن درب پارکینگ شود، کثیف شدن درب و لنز چشمی است. در این صورت ممکن است گاهی اوقات به خوبی کار کند ولی گاهی اصلا عمل نکند. برای رفع این مشکل می توان درب رویی چشمی را جدا کرد و با آب کاملا شست، سپس کامل خشک کرد و دوباره سر جای خود نصب نمود. دقت کنید نفوذ آب به درون چشمی می تواند باعث خرابی آن شود. در این حالت به مدار چشمی ها آسیب رسیده و چشمی جک پارکینگی قابل تعمیر نمی باشد و می بایست تعویض گردد. تعمیر کرکره برقی مغازه نیز از دیگر خدمات ما در تهران درب می باشد. 

گریس

استفاده از گریس در قطعات جک پارکینگ برای روان کردن و کاهش اصطکاک آنها بسیار اهمیت دارد. این کار باعث افزایش عمر مفید جک و کاهش نیاز به تعمیرات مکرر می‌شود. پس توجه داشته باشید مرتبا باید گریس کاری را انجام دهید. تعمیر جک پارکینگ گیشا از دیگر خدمات شرکت تهران درب است. تعمیر جک پارکینگ در غرب تهران از دیگر خدمات تهران درب است.

قبل از شروع فصل زمستان چه اقداماتی برای نگهداری از درب اتوماتیک نیاز است؟

 1. اولین اقدام برای فصل زمستان روغن کاری پیستون‌های جک، چرخ‌دنده‌ ها و لولا‌ های درب پارکینگ می باشد. برای این کار زیادی به تخصص ندارید و به راحتی می توانید خودتان انجام دهید. دقت کنید اگر روغن کاری به خوبی انجام شود به مرور زمان رطوبت و خشکی هوا باعث آسیب و خسارت می شود.
 2. گاهی این امکان وجود دارد که به درب پارکینگ ضربه ای وارد شود و باعث به هم ریختگی ترازها شود. این عاملی برای یخ زدگی و خشکی بیشتر درب می شود و فشار اضافه تری به موتور وارد می کند. بنابراین به طور دوره ای و مرتب بالانس درب را انجام دهید، تا در فصل زمستان به چنین مشکلاتی مواجه نشوید.
 3. یخ زدن درب در فصل زمستان نیز از دیگر عواملی است در فصل زمستان اتفاق می افتد و باعث می شود موتور به درستی عمل نکند. شما می توانید با عایق کردن موتور از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید.( اگر در مناطق بسیار سردسیری زندگی می کنید توصیه ما به شما استفاده از جک های هیدرولیکی است )

نکته :

 • تعمیر صحیح و به موقع جک پارکینگ در عملکرد صحیح و ایمنی درب پارکینگ تاثیر چشم گیری دارد.
 • زمان خرابی جک از قطعات با کیفیت و استاندارد برای تعمیر استفاده کنید.
 • گریس کردن منظم و درست قطعات جک باعث افزایش عمر آن می‌شود.

تعمیرات جک درب پارکینگ تهرانپارس توسط تهران درب، متخصص در زمینه تعمیر جک پارکینگ و سرویس جک درب پارکینگ می باشد. هدف اصلی ما  جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز است. در راستای این هدف بهترین تکنسین های حرفه ای و تجهیزات تخصصی بکار گرفته ایم. شما می توانید در صورت خرابی و نیاز به تعمیر جک پارکینگ خود با شماره 7793421-0912 تماس بگیرید.

 

تماس